Survivor Reytinglerinde ve Futbolda Kan Kaybeden Acun Ilıcalı’ya Bir Darbe de Yakın Dostundan Geldi

Aleyna

Haberler

28 Ocak 2021

Survivor Reytinglerinde ve Futbolda Kan Kaybeden Acun Ilıcalı’ya Bir Darbe de Yakın Dostundan Geldi

Tv8’in sahibi ve başarılı programların yapımcısı olan Acun Ilıcalı zor günler yaşıyor! Survivor’da düşük reytinglerin ve satın aldığı futbol takımının kötü gidişatının ardından bir darbe de yakın dostundan geldi. Acun Ilıcalı’nın 20 yıllık yakın arkadaşı, iş ortağı ve sağ kolu olan Birol Doğan istifa etti.

“Acun Firarda ile Yolları Kesişti”

Acun Ilıcalı’nın bir mikrofon ve bir kamerayla dünyayı karış karış dolaştığı programını hepimiz hatırlarız. Ilıcalı ile dünyayı gezen ve kameranın arkasındaki isimdi; Birol Doğan. O dönemde yolları kesişen ve birlikte uzun bir yola çıkan ikili, beraber birçok başarılı yapıma imza attı.

Var Mısın Yok Musun’da Sırt Sırta

blank

Bildiğimiz üzere Acun Ilıcalı’nın ilk büyük ses getiren programı Var Mısın Yok Musun’du. Bir dönem ekranların başına kitlenmemizi sağlayan o programda çok merak edilen bir isim vardı. Hamdi Bey! Peki, Acun Ilıcalı’nın sürekli telefonla konuştuğu, düşük teklifler sunan ve pinti olarak tanıdığımız Hamdi Bey kimdi dersiniz? Evet! O isim Birol Doğan’dı. Yani, ismi Hamdi falan değildi. İkilinin Acun Firarda ile kesiştiği yolları bu programla da devam etti.

Yeteneği ve İş Zekasıyla Her Projeyi Üstlendi

blank

Bir dönem, hit programlarla gündem olan Senkron TV’de görev alan Birol Doğan, buradan ayrılarak Acun Ilıcalı ile uzun ve başarı dolu bir yola girdi. Birol Doğan girdiği bu yolda, Survivor’da da Ilıcalı’nın yanındaydı. Ilıcalı’nın her adımında destekçisi olan Doğan, hem teknik bilgisi hem de organizasyon yeteneği ile Ilıcalı’ya büyük destek sağladı. İş zekası ve yeteneği ile Acun Ilıcalı’nın vazgeçilmezi oldu.

20 Yıllık Birliktelik Sona Erdi

blank

Yıllar içerisinde, iş ilişkisinden çok abi kardeş ilişkisi kuran ikilinin yolları geçtiğimiz günlerde ayrıldı. Herkesin hayranlıkla baktığı bu uzun dostluğun ardından Birol Doğan istifa etti. Doğan’ın, Ilıcalı ile yollarını ayırmasının tamamen duygusal sebeplere dayandığı ve başka bir sorun yaşamadıkları biliniyor.

Acun Ilıcalı’nın Zor Günleri

blank

Acun Ilıcalı önce, büyük umutlarla aldığı futbol takımı Fortuna Sittard’ın bir türlü başarı yakalayamamasıyla darbe almış ve ardından her sezon izlenme rekorları kıran Survivor’ın düşük reytingleriyle hayal kırıklığına uğramıştı. Kurduğu dijital platform olan Exxen’de de beklediği ilgiyi yakalayamayan Ilıcalı, tüm bu olanların üstüne sağ kolu olan Birol Doğan ile de yollarını ayırmak zorunda kaldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz