Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’nin Oynadığı Dizileri Görünce Çok Şaşıracaksınız

Aleyna

FOX

27 Ocak 2021

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’nin Oynadığı Dizileri Görünce Çok Şaşıracaksınız

Entrikalarla dolu bir dünyanın Yıldız Argun’u olarak ün kazanan Eda Ece’nin daha önce yer aldığı dizileri görünce çok şaşıracaksınız!

Hayat Bilgisi ile Başlayan Bir Kariyer

Hayat Bilgisi o dönemin en etkili dizileri arasındaydı. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan diziye Sude karakteri ile minicik, sempatik ve güzel mi güzel bir kız konuk olmuştu. Evet! O isim, şimdilerde hepimizin tanıdığı Eda Ece. O yıllarda henüz 14 yaşında olan Eda Ece, konuşmasıyla, gülüşüyle ve heyecanıyla da dikkat toplamıştı.

Bez Bebek’e Konuk Oyuncu Olarak Katıldı

blank

Peki, Eda Ece’nin Bez Bebek dizisinde de oynadığını söylesek? Elbette dizide konuk oyuncu olarak yer almıştı. Şimdilerin Yıldız Argun’u o zamanlar dizinin kötü karakteri olan Şoker’in sevgilisiydi. Dizinin 87. bölümüne dahil edilen Eda Ece Oyuncaklar Ülkesi’nde yaşayan bir prensesi canlandırmıştı.

Adını Feriha Koydum Dizisinde Bile Yer Aldı

blank

Adını Feriha Koydum dizisindeki bu karakteri hatırladınız mı? Köşkte yaşayan, zengin ve kötü bir karakteri canlandıran bu sert bakışlı kadın, Eda Ece’nin ta kendisi! O dönem diziye “Deniz” karakteri ile katılmış ve izleyenleri gıcık etmeyi başarmıştı. Yani, o dönem Eda Ece’nin kahkahasından ve güler yüzünden eser yoktu…

İlk Başrol’ü Cimbom!

blank

2012 yılında yayım hayatına başlayan ve üç sezon süren “Pis Yedili” tam bir gençlik dizisiydi. Hatta, dizideki Cimbom karakterini canlandıran Eda Ece de o yıl; yılın en iyi gençlik dizisi kadın başrol oyuncusu ödülünü almaya hak kazanmıştı. Ülkemizde gençlik dizilerinde tercih edilen oyuncular genellikle üst jenerasyonlardan seçilse de, Eda Ece bu proje için adeta biçilmiş kaftandı! O dönem henüz 21 yaşında olan Eda Ece, yansıttığı karakterle de göz doldurmuştu.

Pis Yedili’nin Ardından Eda Ece İçin Başrol Serüveni Başladı

blank

Pis Yedili’de gösterdiği başarının ardından güzel oyuncu, “Kızım İçin” filmi başta olmak üzere “Beni Böyle Sev”, “İlişki Durumu: Karışık” ve “Deliha 2” gibi birçok yapımda başrol oynamaya hak kazandı.

Utangaç Genç Bir Kızdan, Hazır Cevap Bir Kadına

blank

Ve karşınızda Yıldız Argun! Yasak Elma dizisi sayesinde, Eda Ece hem ününü hem de hayran kitlesini artırmayı başardı. Güzelliği ile göz dolduran Eda Ece; şen kahkahalı, esprili ve hazır cevap Yıldız Argun olarak herkesin gönlünde taht kurdu.

Benzer Haberler

Yağmur 27 Ocak 2021

Yeni ne diyim..

Yorum Yaz