El Üstünde Tutuluyor! Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar Oyunculuğuyla Settekileri Şok Etmiş

Aleyna

Haberler

24 Mart 2021

El Üstünde Tutuluyor! Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar Oyunculuğuyla Settekileri Şok Etmiş

Ünlü oyuncu Merve Dizdar, “Masumlar Apartmanı”nın dün akşamki bölümünde olağanüstü oynadı. Meğer sette de herkes onu alkışlamış!

Merve Dizdar

Başarılı oyuncu Merve Dizdar, epey zorlu yollarda geçtikten sonra, “Burası benim için Hollywood” dediği İstanbul’a geldi. Önce ufak tefek rollerde oynayan Merve Dizdar, yeteneği sayesinde tiyatroda hemen fark edildi. Kısa sürede tiyatro oyunlarında başrollere terfi eden başarılı oyuncunun hayatı 2017’de değişti.

Merve Dizdar Başak Daşman

Merve Dizdar, başrolünde oynadığı “Yutmak” oyunuyla en prestijli tiyatro ödüllerinden Afife Jale’yi kazandı. Sonrasında televizyonda da yıldızı parlamaya başladı. Geçen sezonun rating rekortmeni dizisi “Mucize Doktor”la dikkati üstüne çekti ve bu sezonun rating şampiyonu “Masumlar Apartmanı”na transfer oldu.

Gülben’le Gönülleri Fethetti

Merve Dizdar

“Masumlar Apartmanı”, sevgisiz büyüyen ve her biri ayrı travmalarla boğuşan kardeşlerin öyküsünü anlatıyor. Merve Dizdar’ın oynadığı Gülben de psikolojik rahatsızlıklarına rağmen umut dolu, sevecen yapısıyla çok sevildi. Merve Dizdar da başarılı performansıyla neredeyse her bölümde Twitter’da trendler listesine girdi. Ama dün akşamki bölümde seviye atladı desek yeridir!

Merve Dizdar, Gülben için büyük bir kırılma anı yaşanan bu sahneyi inanılmaz bir şekilde oynadı. Sosyal medya Merve Dizdar’a yapılan güzellemelerle doldu. Öğrendik ki, bu performans sette de şaşkınlıkla karşılanmış!

Tüm Set Alkışladı

Merve Dizdar

Başarılı oyuncu, Gülben’in yaşadıklarını adeta Gülben’miş gibi yansıtınca, teknik ekip de şok olmuş. İddiaya göre, sahne çekilirken set ekibi Merve Dizdar’ı alkışlamaya başlamış. Merve Dizdar’ın ve “Masumlar Apartmanı” ekibinin bugünkü paylaşımlarıyla öğrendik ki, bu olay gerçekten de yaşanmış.

Merve Dizdar story

Üstelik, Meriç Özkaya bu konuda yalnız değilmiş! Dizinin devamındaki performansa, özellikle şok eden son sahneye, nasıl bir tepki gösterdiler acaba? Merve Dizdar açısından bakarsak, setteki alkışlar tiyatro özlemini biraz olsun dindirmiştir herhalde.

Benzer Haberler

Yavuz29 26 Mart 2021

Ben de Merve Dizdar’ı çok çok başarılı buluyorum. İnanılmaz performans. Diziyi çok severek izliyorum. Tüm oyuncular başarılı.
Ancak Merve Dizdar harika.
Tebrikler Merve Dizdar…

Yorum Yaz