“Bazlama Surat” Davası Bitmiyor! Alp Kılınç’tan Hande Erçel’e: “Bana aşık galiba, başka açıklaması yok”

Aleyna

Haberler

24 Mart 2021

“Bazlama Surat” Davası Bitmiyor! Alp Kılınç’tan Hande Erçel’e: “Bana aşık galiba, başka açıklaması yok”

Ünlü oyuncu Hande Erçel’in “bazlama surat” öfkesi dinmiyor. Erçel, sosyal medya fenomeni Alp Kılınç’a bu kez de 15 bin TL’lik manevi tazminat davası açınca, Alp Kılınç isyan etti!

Hande Erçel

Bu sezon “Sen Çal Kapımı” dizisinde başrol oynayan Hande Erçel, kariyerinin en iyi dönemini yaşıyor. Oynadığı proje bu kez rating kurbanı değil, sosyal medya fatihi oldu! Diziyle beraber Hande Erçel’in de sosyal medyada popülerliği arttı. Ünlü oyuncu, bugün itibarıyla Instagram’da tam 20 milyon takipçiye ulaştı ve en çok takip edilen Türk oyuncu oldu!

Hande Erçel story

Ancak Hande Erçel sosyal medyada her zaman bu kadar popüler değildi! Bir dönem, sosyal medya fenomenlerinin öncülüğünde kendisiyle epey dalga geçilmişti.

“Bazlama Surat” Davası

Hande Erçel

Hande Erçel, 2018’in aralık ayında Instagram’da fotoğraflarını paylaşıp “bazlama surat” gibi yorumlarla siber zorbalık yapanları dava etmişti. Sosyal medya fenomenleri Alp Kılınç ve Burak Altındağ’a “kişilerin huzur ve sükununu bozma” suçundan dava açılmıştı.

Hande Erçel

Hande Erçel uzlaşmaya da yanaşmayınca yargılama başladı. Mahkeme de bu paylaşımların “kişilik haklarını ihlal etme kastıyla” yapıldığına kanaat getirdi ve içeriklere erişim engellendi. Ayrıca Alp Kılınç’a “hakaret” suçundan 109 gün adli para cezası verilmişti. Ceza toplamda 2 bin 180 TL tuttu. Ama Hande Erçel durmadı!

Bu Kez Manevi Tazminat Davası Açtı

Hande Erçel Aylin Erçel

Hande Erçel, ilk davanın sonuçlanmasının ardından bu kez 15 bin TL’lik bir manevi tazminat davası açmıştı. Kimileri bu ısrarı Hande Erçel’in kompleksli oluşuna yorarken, kimileri bu davayı hayatını kaybeden annesi için açtığını düşünüyor. Çünkü bu olayların yaşandığı dönemde Hande Erçel’in annesi kanserle mücadele ediyordu ve durumdan kötü etkilenmişti.

Manevi tazminat davasında flaş bir gelişme yaşandı. Mahkeme, Alp Kılınç’ın manevi tazminatı karşılayabileceğine dair ekonomik durumun araştırılmasını istedi. Bu kez isyan eden ise Alp Kılınç oldu!

“Düzenli ödeme yapacağım galiba”

Alp Kılınç

Alp Kılınç, Hande Erçel’e seslenmek için oldukça tuhaf bir video çekti. “Kira öder gibi düzenli olarak her ay 15 bin TL ödeme yapacağım galiba…” diyen Alp Kılınç, maddi durumunu göstermek için bazlama arası cips yedi!

Canımı al kurtulayım. Evde yiyecek ekmek yok” diyerek show yapan Alp Kılınç, “15 bin lirayı ne yapacaksın? Benimle iletişim kurmaya mı çalışıyorsun? Bana aşık galiba, bir açıklaması yok” dedi. Bu sözlerin üstüne bir dava daha gelirse kimse şaşırmaz herhalde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz