Eliz’i Gören Hayran Kalıyor! Alişan “Gazeteci” Berna Laçin’le Girdiği Aşı Kavgasının Stresini Kızıyla Atıyor

Aleyna

Haberler

7 Nisan 2021

Eliz’i Gören Hayran Kalıyor! Alişan “Gazeteci” Berna Laçin’le Girdiği Aşı Kavgasının Stresini Kızıyla Atıyor

Ünlü şarkıcı Alişan, oyuncu Berna Laçin’le girdiği aşı polemiğinin stresini ailesiyle atıyor. Kızı Eliz’in son haline siz de bayılacaksınız!

Demet Akalın ve Alişan

Başarılı şarkıcı Alişan, pandemi nedeniyle konserlere ara vermek zorunda kaldı. Onun yerine, kankası Demet Akalın’la birlikte hafta içi her gün “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programını sunuyor. Neyse ki, sunuculukta da tecrübeli bir isim ve kankası gibi “Pandemide geçinemiyorum” açıklamaları yapmadı. Bu yüzden, Demet Akalın’ın aksine programa dair pek kötü eleştiri almıyor. Tam tersine, yaptığı iş genel olarak beğeniliyor. Ama onun da yerden yere vurulduğu anlar oldu!

Gönüllü Olunca Başına İş Açtı

Alişan, birkaç ay önce güzel bir iş daha yaptı ve Covid-19 aşısı için gönüllü oldu. Her şeyi olduğu gibi bunu da sosyal medyada paylaştı ama kıyamet koptu! Alişan, iktidarla çok sıkı fıkı bir isim olduğu için gerçekten aşı olduğunu sanan çok oldu. Aynı durum bir diğer kankası Çağla Şıkel’in de başına geldi ama o basit bir açıklamayla durumdan sıyrıldı. Böylece, gönüllülük meselesi Alişan’ın iktidara yakın olduğu için zararda olduğu tek olay oldu! Belli ki, bu durum çok içine oturdu.

Berna Laçin’le Kavga Etti

Malum, aşılar bu ara 60 yaş üzeri kişilere ve öncelikli gruplara uygulanıyor. O yüzden, ünlü oyuncu Berna Laçin de aşı olunca ülke olarak şaşırdık. Çünkü ne yaşı tutuyordu ne de mesleği! Meğer Berna Laçin uzun yıllar köşe yazdığı için sarı basın kartı sahibi olmuş ve bu sayede aşı sırası ona gelmiş. Devrederse aşı sırasında sona düşeceği için de gidip yaptırmış.

Sarı basın kartı, uzun süredir gazeteciler arasında büyük bir ayrışmaya neden oluyor. Bir gazetecinin ne şekilde haber yapıp yapamayacağını, nereye gidebileceğini bile etkiliyor. Aşı sırasında bile bu ayrım gözetildi! Üzerine, Berna Laçin’in de aşı olması gazetecileri kızdırdı. Ama gazetecilerden daha çok kızan biri varsa o da Alişan’dı!

Alişan, haberi görür görmez Berna Laçin’e tweet atarak gönüllü olduğu zaman ona söylenenleri hatırlattı. Belli ki, içi hala soğumamış! Berna Laçin’le aşı kavgası epey devam eden Alişan’ın 2 gündür pek keyfi yoktu. Onu kendine getiren yine ailesi oldu!

“Bir maşallahınızı alırız”

Alişan, yıllarca evleneceği kadını aradı durdu. Sonunda, oyuncu Buse Varol’a 2018 yılında dünyaevine girdi. Bir yıl sonra ilk çocukları Burak, geçtiğimiz şubat ayında da kızları Eliz dünyaya geldi.

Buse Varol, Alişan, Eliz ve Burak

O günden beri de mutlulukları katlanarak artıyor. Her anlarını da bizimle paylaşıyorlar. Gördük ki, Alişan aşı kavgasının yorgunluğunu dünyalar tatlısı kızı Eliz’le atmış. Nasıl atmasın, şu tatlılığa bakar mısınız?

Umarız, tatlı Eliz’in yüzü hayat boyu güler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz