Yasak Elma Entrikaya Doymuyor! Dizinin Yıldız’ı Eda Ece Yeni Bölüm Senaryosuna Çok Üzüldü

Aleyna

FOX

7 Nisan 2021

Yasak Elma Entrikaya Doymuyor! Dizinin Yıldız’ı Eda Ece Yeni Bölüm Senaryosuna Çok Üzüldü

Ünlü oyuncu Eda Ece, sosyal medyanın jargonunu avucunun içi gibi biliyor! Bu kez de, biraz gecikmeli de olsa “Yine yangınlar yine ben” paylaşımı yaptı.

Eda Ece Şevval Sam

Başarılı oyuncu Eda Ece, 2018’de başlayan “Yasak Elma” dizisine kadar oyunculuğu sorgulanan biriydi. Güzelliği nedeniyle başrolü kaptığı düşünülüyor ve çok eleştiri alıyordu. Ama durumun öyle olmadığını kısa süre içinde herkes anladı! “Yasak Elma” dört sezondur devam ediyorsa, bu başarıda en büyük paylardan biri de Eda Ece’nin.

Eda Ece

Eda Ece, dizide Yıldız karakterini canlandırıyor ve zaman zaman izleyicileri gülmekten öldürüyor. Klişe ve entrika yumağı bir dizinin içinde böyle bir şey yapabilmesi ise aslında kendi inisiyatifiyle oldu! En başta bu şekilde tasarlanmayan Yıldız’a mizahi unsurlar katmak isteyen Eda Ece’ydi. Yıldız’ın ait olmadığı bir ortamla böyle başa çıkabileceğini düşündüğü için bu yola başvurdu. Oynadığı karakteri anlamak ve sahip çıkmak böyle bir şey!

Kendisi de Bıcır Bıcır

Sosyal medya paylaşımlarına bakarsak, Eda Ece’nin kendisi de en az Yıldız kadar eğlenceli gibi görünüyor. Bıcır bıcır halleri ve hiç eksik etmediği paylaşımlarıyla hayranlarını çok mutlu ediyor. Gerçi, dört sezondur devam eden “Yasak Elma” ve sette yakalandığı Covid-19, onun enerjisini biraz düşürdü. Ama pandemi hangimizi örselemedi ki?

Neyse ki, yeni imzaladığı reklam anlaşması sayesinde biraz daha canlanmış gibi görünüyor. “Yasak Elma”nın çekim yoğunluğuna hala itiraz etse de, bunu çok esprili bir dille yapıyor!

Yine Yangınlar Yine Yıldız

Eda Ece

Eda Ece, sette yeni bölüm senaryosunu okurken çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Sosyal medyanın her türlü jargonuna ve trendine hakim biri olarak yine döktürdü!

Şey mi dostum? Yine yangınlar, yine yeni bölüm” diyen Eda Ece biraz bıkkın görünüyor. Nasıl bıkmasın, Yıldız’ın başına gelmeyen kalmadı. Rüyasında bile rahat yoktu garibime!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz