Bir Anda Kayboldu! Sefirin Kızı’nın Mavi’si Tuba Büyüküstün Paylaşımlarına Ara Verince Ortalık Birbirine Girdi

Aleyna

Haberler

8 Nisan 2021

Bir Anda Kayboldu! Sefirin Kızı’nın Mavi’si Tuba Büyüküstün Paylaşımlarına Ara Verince Ortalık Birbirine Girdi

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, sürekli yaptığı Instagram paylaşımlarına ara verince hayranları çok telaşlandı. Neyse ki, her şey yolunda!

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün, dünya çapında en çok tanınan Türk oyunculardan biri. Türkiye’de kazandığı başarının yanı sıra, 2007’de başlayan “Asi” ona yurt dışının da kapılarını açtı. Türk dizi sektörünün 2000’li yıllarda yurt dışı atılımının sembol isimlerinden biri de o. Yabancı hayranlarının sayısı neredeyse Türk hayranlarını geçiyor!

Buna rağmen, Tuba Büyüküstün uzun süre sosyal medyaya karşı mesafeli bir tavır sergiledi. Tüm rakiplerinin cirit attığı talk showlara bile katılmayan star oyuncu, internette takılmaktan da pek hoşlanmıyordu. Ama internet çağına kayıtsız kalmak mümkün değil! O da 2013’ten itibaren sosyal medya hesaplarını açtı ve zaman zaman paylaşım yapmaya başladı. Bu sayede, 2017’den sonra sadece konuk oyunculuk yapan Tuba Büyüküstün’ü görebildik. Pandemi dönemi ve “Sefirin Kızı”nda da paylaşımları inanılmaz arttı!

Karantinada Sosyal Medyaya Sardı

Tuba Büyüküstün

Pandemi başlayınca Tuba Büyüküstün kurallarını bir kenara koydu ve sosyal medyada canı ne isterse onu yapmaya başladı. Kırk yılda bir gelen paylaşımların yerini çifter çifter atılan Instagram story’leri aldı! Yetmedi, bir de YouTube kanalı açtı ve karantina dönemi boyunca canlı yayın yaptı. Anlayacağınız, karantina Tuba Büyüküstün’ün dünyanın dört bir yanındaki hayranlarına yaradı!

Tuba Büyüküstün

Ama hayranlarının Tuba Büyüküstün için endişelendiği de oldu tabii ki. Genelde çok sevdiği resim sanatı ve Paris’le ilgili şeyler paylaşan oyuncu, bizi Fransızca şarkılara da doyurmuştu. Yine de, en büyük alameti farikası her sabah içtiği kahveyi paylaşmasıydı. Ama bazı takipçileri onun kahveyi çok fazla tükettiğini söyleyip onu uyardı. Böyle de düşünceliler!

Ama Tuba Büyüküstün bir süredir ne kahve paylaşıyor ne de çizdiği resimleri! Hal böyle olunca, takipçileri çok endişelendi.

Her Şey Yolunda

Oysa, Tuba Büyüküstün sadece birkaç günlük bir sosyal medya detoksuna girdi. Malum, bu ara detoks da moda! Önce ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’le bir paylaşım yapan star oyuncu, sonra da neden birkaç gündür ortalarda olmadığını açıkladı.

İyi olup olmadığımı sormuşsunuz. Merak etmeyin, bazen sosyal medyaya ara vermem gerekiyor o kadar” diyen Tuba Büyüküstün, klasik kahve story’sini paylaştı. Endişelenmeyin, o ne kahveden vazgeçti ne de Instagram’dan!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz