Sefirin Kızı’nda Ayrılık Rüzgarı Devam Ediyor! Tuba Büyüküstün’e Tek Tek Veda Ediyorlar

Aleyna

Haberler

7 Mayıs 2021

Sefirin Kızı’nda Ayrılık Rüzgarı Devam Ediyor! Tuba Büyüküstün’e Tek Tek Veda Ediyorlar

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı’nda vedaların ardı arkası kesilmedi. Final yapacağı konuşulan Sefirin Kızın’na son veda eden Tuba Büyüküstün oldu.

Listelerin En Üst Sırasına Yerleşmişti!

16 Aralık 2019 tarihinde yayın hayatına başlayan dizi, oldukça yankı uyandırmış, uzun süre reyting listelerinin en üst sırasında yer almıştı. Ancak ikinci sezonda dizide yaprak dökümü yaşandı.

İlk Olarak Neslihan Atagül Veda Etti

blank

Geçirgen bağırsak sendromundan muzdarip olan başrol oyuncusu Neslihan Atagül, dizinin ikinci sezon çekimleri sırasında rahatsızlanmış ve Sefirin Kızı’nda canlandırdığı Nare karakterine veda etmek zorunda kalmıştı. Nare, yurt dışına gitti olarak gösterilmiş ve Neslihan Atagül rahatsızlığı sebebiyle diziden ayrılmıştı.

Ardından Uraz Kaygılaroğlu!

blank

Atagül’ün ardından Uraz Kaygılaroğlu Sefirin Kızı’na veda etti. Ünlü oyuncu, canlandırdığı Gediz karakterinin ölümüyle diziden ayrıldı.

Mavi Geldi Hoş Geldi

blank

Yeni sezonda, başrol oyuncusu Neslihan Atagül’den kalan boşluğu doldurmak için, Tuba Büyüküstün’ün hayat verdiği Mavi karakteri diziye dahil oldu.

Mavi’nin de Ömrü Uzun olmadı

blank

Ancak ne yazık ki başarılı oyuncu Engin Akyürek’in canlandırdığı Sancar Efe karakteri ile aşk yaşayan Mavi’nin de dizideki ömrü çok uzun olmadı. Tuba Büyüküstün, sosyal medya hesabından yaptığı veda paylaşımı ile diziden ayrıldığı yönündeki haberleri doğruladı.

Mavi’ye Bitmeyen Veda

blank

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’e vedaların ardı arkası kesilmedi. Önce Sefirin Kızı dizisinin sosyal medya hesabından paylaşılan bir fotoğrafla veda mesajları iletildi. Daha sonra ise ekibin makyaj sanatçısı Gürcan Ar, sosyal medya hesabında Mavi’ye veda etti.

Sefirin Kızı İçin Yolun Sonu

TV 100 muhabirlerinden Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizinin 52, bölüm ile final yapacağı konuşuluyordu. Bay.magazin’in Instagram hesabında paylaştığı set videosu ile bu iddia kanıtlanmış oldu. Dizinin çekimleri tamamlandı. Sefirin Kızı, 52. bölümde sevenlerine veda etmeye hazır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz