Alişan’ın “Ortisi” Bir Süre Daha Programa Dönemeyecek! Demet Akalın da Koronavirüse Yakalandığını Açıkladı

Aleyna

Haberler

13 Şubat 2021

Alişan’ın “Ortisi” Bir Süre Daha Programa Dönemeyecek! Demet Akalın da Koronavirüse Yakalandığını Açıkladı

Eski eşi ve hayat arkadaşı Okan Kurt’un ardından ünlü şarkıcı Demet Akalın da Covid-19’a yakalandı. Akalın, hafif semptomları olduğunu söyledi.

Demet Akalın Hıra Okan Kurt

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın eski eşi Okan Kurt geçtiğimiz hafta koronaya yakalandığını açıklamıştı. Bu kötü haberi de Demet Akalın’ın birlikte “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programını sunduğu kankası Alişan’dan almıştık.

Demet Akalın Alişan

Alişan, program partneri -kendi deyimleriyle “ortisi”- Demet Akalın’ın iyi olduğunu ancak yakın temaslı olduğu için 5 gün izole olması gerektiğini söyledi. Bir aksilik olmazsa Demet Akalın, “ortisinin” yanına önümüzdeki pazartesi günü dönecekti. Ama durum ikilinin umduğu gibi olmadı!

Testi Pozitif Çıktı

Demet Akalın

Okan Kurt, hastalığı oldukça hafif ve semptomsuz şekilde atlatıyordu. Neyse ki Demet Akalın ve kızına bir şey olmamıştı. Ama ünlü şarkıcı bu sabah hayranlarına kötü bir haber verdi!

Demet Akalın story

Maalesef ünlü şarkıcının dün yaptırdığı Covid-19 testi pozitif çıktı. Demet Akalın, hastalığı hafif geçirdiğini duyurdu ama mesaja bir temenni de ekledi: “Galiba.”

Ah İnsanlık Ah!

Demet Akalın, dün Instagram hesabından Okan Kurt’un hastalığına duyarsızlığın neden olduğunu söyleyerek isyan etmişti.

Demet Akalın story

“Covid testiniz pozitif çıkınca merhaba dediğiniz insana bile haber verin!! Ayıptır, günahtır!! Herkesin çoluğu çocuğu var!! Yazık!! İnsanlık ahh ah.” diyerek isyan eden Demet Akalın’ın yazım yeteneğindeki gözle görülür gelişme de dikkat çekmişti! Şaka bir yana, ünlü şarkıcı çok haklı. Ama önemli bir konuya parmak basan sadece o değildi.

Gittiği Tatilleri Hatırlattılar

Demert Akalın Okan Kurt Hira

Demet Akalın’ın takipçileri duruma çok üzüldü tabii ki. Ama aralarında ünlü şarkıcının her hafta çıktığı tatilleri, kızına -açık havada da olsa- verdiği doğum günü partisini hatırlatanlar da vardı! Yani hem Demet Akalın’ın dediği gibi çevremizdekilere karşı duyarlı olmakta hem de takipçilerinin belirttiği gibi izole olmaya önem vermekte fayda var. Bu iş şakaya gelmiyor!

Demet Akalın Okan Kurt Hira

Demet Akalın ve ailesine acil şifalar diliyoruz. Umarız, bu süreci kolayca atlatırlar ve Demet Akalın sağlığına kavuşarak “ortisi” Alişan’ın yanına döner!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz