Yıldız Tilbe Twitter’da Olay Olmaya Ediyor: Dijital Göç’e Uydu WhatsApp’ı Sildi: “Gizli Saklım Yok!”

Aleyna

Haberler

10 Ocak 2021

Yıldız Tilbe Twitter’da Olay Olmaya Ediyor: Dijital Göç’e Uydu WhatsApp’ı Sildi: “Gizli Saklım Yok!”

Aşk şarkılarının en sevilen ismi Yıldız Tilbe’de Twitter’da başlatılan WhatsApp göçüne katılan isimlerden biri oldu! Aynı gün ünlü popçu Demet Akalın’da WhatsApp’tan Bip isimli uygulamaya geçtiğini duyurmuştu. Yıldız Tilbe hangi uygulamaya geçildi bilinmez ama WhatsApp’ı telefonundan kaldırdığını Twitter takipçilerine duyurdu.

Yıldız Tilbe’nin Twitter’da Çıkışları Çok Meşhur!

Yıldız Tilbe

Sosyal medyayı aktif olarak kullanmayı seven Yıldız Tilbe, Instagram yerine Twitter’da zaman geçirmeyi tercih ediyor. Yıldız Tilbe, fiziksel görüntüsü ya da yaşadığı hayatla değil, fikirleri ve görüşleri ile kendini ifade etmeyi daha çok seviyor. Aynı zamanda Twitter’da oldukça geniş bir takipçi kitlesine sahip. Tam 4.4 milyon kişi Yıldız Tilbe’yi takip ediyor.

Yıldız Tilbe

Her gün mutlaka birkaç tweet atan Yıldız Tilbe, daha önceleri Twitter üzerinden pek çok farklı çıkış yapmasıyla gündem oldu. Özellikle de Koronavirüs konusunda takındığı tavır herkesi oldukça şaşırttı. Aşı yaptırmayacağını ve maske takmak istemediğini defalarca kez dile getirdi Yıldız Tilbe.

Yıldız Tilbe’den WhatsApp Yorumu!

Twitter’da son günlerde büyük bir göç başladı ama bu bizim bildiğimiz fiziki göçlerden değil. Dijital göç! WhatsApp’ın gizlilik sözleşmesini değiştirmesi ve bunu zorunlu kılması sosyal medya kullanıcı tarafından hoş karşılanmadı. Hal böyle olunca birçok sosyal medya kullanıcısı, WhatsApp hesaplarını silerek; Bip, Telegram ve Signal gibi alternatif mesajlaşma uygulamalarına yönelmeye başladı.

Bu kişilerden biri de sevilen şarkıcı ve söz yazarı olan Yıldız Tilbe oldu! “Tanıdığım kimse kalmadı WhatsApp’ta” diyerek WhatsApp’ı silmek istediğini ama nasıl yapacağını bilmediğini söyledi önce Yıldız Tilbe.

Sonrasında ise ülkemizde TT olan #WatsAPPsiliyoruz konu etiketini kullanarak WhatsApp’ı sildiğini açıkladı. Konu etiketinde de yanlış yazılmış gerçi uygulamanın ismi…

Son olarak da neden sildiğini açıkladı Yıldız Tilbe, gizlilik sözleşmesini biraz yanlış olabilir mi acaba Yıldız Hanım? Kimse kimsenin mesajlarını okumayacak sonuçta.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz