Sefirin Kızı’ndan Ayrılsalar da Dostluk Baki! Uraz Kaygılaroğlu En Çok Neslihan Atagül’le Oynamayı Seviyormuş

Aleyna

Haberler

17 Şubat 2021

Sefirin Kızı’ndan Ayrılsalar da Dostluk Baki! Uraz Kaygılaroğlu En Çok Neslihan Atagül’le Oynamayı Seviyormuş

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, beraber oynamaktan en çok keyif aldığı oyuncunun Neslihan Atagül olduğunu söyledi. İkili, birlikte “Sefirin Kızı” dizisinde oynamıştı.

Uraz Kaygılaroğlu

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, hem komedide hem de dramda ne kadar yetenekli olduğunu kanıtlayan isimlerden biri. Bu sayede de ışık hızıyla yükselmeye başladı!

Uraz Kaygılaroğlu

“Sefirin Kızı” dizisi sayesinde bir jön olabileceğini de gösteren ve bir hayran kitlesi oluşmaya başlayan Uraz Kaygılaroğlu, şimdi de Netflix için hazırlanan “Erşan Kuneri” dizisinde oynayacak. Televizyonda da heyecanla beklenen “Camdaki Kız” dizisinin başrolü için adı geçiyor. 2021 senesi ona çok uğurlu geldi!

Uraz Kaygılaroğlu Neslihan Atagül

Popülerlik tavan yapınca, onu röportajdan röportaja koşarken görmeye başladık. Son olarak da meslektaşı ve eski rol arkadaşı Hakan Bilgin’in “Mekanın Sahibine Geldik” adlı YouTube programına konuk oldu. Kariyeri ve özel hayatına dair daha önce anlatmadığı detayları paylaşan ünlü oyuncu, Neslihan Atagül’ü de öve öve bitiremedi!

“Sefirin Kızı” Dostluğu

Neslihan Atagül Uraz Kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül, sevilen dizi “Sefirin Kızı”nda birlikte oynuyordu. Neslihan Atagül, Nare karakterini, Uraz Kaygılaroğlu da ona aşık olan Gediz’i oynuyordu. Normalde başroldeki çiftin arasına giren “üçüncü kişi” pek sevilmez. Ama Gediz karakteri başrol çiftinin bile önüne geçti! Nare ve Gediz’in birlikte olmasını isteyen bir izleyici kitlesi oluştu. Senaryo ilerledikçe bambaşka yerlere gitse de, bu ikiliyi “shipleyenler” hala vardı!

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül, sağlık problemleri nedeniyle diziden ayrılınca peşinden Uraz Kaygılaroğlu da ayrıldı. Ama dostlukları bitmedi. Hatta Uraz Kaygılaroğlu, Hakan Bilgin’in programında arkadaşı hakkında çok güzel şeyler söyledi.

Onunla Oynamayı Çok Sevmiş

Uraz Kaygılaroğlu Neslihan Atagül

Uraz Kaygılaroğlu, “En çok kiminle oynamaktan keyif aldın?” sorusuna hiç tereddüt etmeden Neslihan Atagül cevabını verdi!

Uraz Kaygılaroğlu, arkadaşının olağanüstü biri olduğunu söyleyerek, “Neslihan’la oynamak muazzam bir deneyimdi. Durup bakışıyorsun, lafları söylüyorsun ve iş oluyor” dedi. Hakan Bilgin, Neslihan Atagül’ün sektörde çok disiplinli bir oyuncu olarak bilindiğini söyleyince de onu doğruladı. Hatta ünlü oyuncu, arkadaşını “Karşısında dursan yeter dedikleri oyunculardan bir tanesi” olarak niteledi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz