Bir Zamanlar Çukurova’nın Gaffur’u Bülent Polat’ın Dünyalar Güzeli Eşini Tanıyor muydunuz?

Aleyna

ATV

9 Haziran 2021

Bir Zamanlar Çukurova’nın Gaffur’u Bülent Polat’ın Dünyalar Güzeli Eşini Tanıyor muydunuz?

ATV’nin 3 sezondur sevilerek takip edilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova, bu sezonda da milyonlarca kişiyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Dizinin sevilen karakterlerinden Gaffur’u canlandıran Bülent Polat ise taa Avrupa Yakası zamanından beri hayatımızda olmaya devam ediyor. Biz uzun yıllardır Bülent Polat’ı tanıyoruz, ancak dünyalar güzeli eşi Duygu Polat’ı tanıyan çok az kişi olduğunu düşünüyorum!

Bir Zamanlar Çukurova’nın Yıldızı!

2018 tarihinde başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi, yayınlandığı ilk günden itibaren milyonlarca seyircisiyle yoluna devam ediyor. 3 sezondur zirveyi kimselere kaptırmayan Bir Zamanlar Çukurova’nın senaryosu kadar oyuncu kadrosu da iddialı! Oyuncu kadrosunda Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Melike İpek Yalova, Nazan Kesal gibi isimleri barındıran dizi; bu sezonda da yüksek aksiyonda izleyicilerine seyir zevki yaşatmaya devam etti.

blank

Ancak dizide Gaffur karakterine can veren Bülent Polat hem oyunculuk yeteneğiyle hem de aile hayatıyla sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarıyor. İlk olarak bir dönemin efsane komedi dizisi Avrupa Yakası’nda canlandırdığı “Şehsuvar” nam-ı diğer Şesu karakteriyle karşımıza çıkan Bülent Polat, o dönem diziden neden ayrıldı bilinmez. Ancak o ayrıldıktan sonra Avrupa Yakası’nın biraz tadı kaçtı!

blank

Bülent Polat’ın Eşi ve Kızı!

Komedi dışında farklı projelere ağırlık vermek isteyen Bülent Polat, 4 sezondur Bir Zamanlar Çukurova’da Gaffur karakerini canlandırıyor. Ancak Bülent Polat sadece oyunculuğuyla değil özel yaşantısıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. 2015 yılında hayatını Duygu Şenolsun ile birleştiren Bülent Polat, aile hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor. Öğretmen olduğunu bildiğimiz Duygu Şenolsun, bugün “Polat” soyadını kullanıyor.

Hatta çiftimizin Doğa isminde de bir tane kız çocukları var. Bugünlerde Bir Zamanlar Çukurova’nın sezon finaline girmesini fırsat bile Polat ailesi; güzel bir tatilin tadını çıkartmakla meşgul!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz