“Prensesine” Kavuştu Macera Başlıyor! Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam’ın Minimal Yaşam Heyecanı: “Bir İnsan…”

Aleyna

Haberler

9 Haziran 2021

“Prensesine” Kavuştu Macera Başlıyor! Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam’ın Minimal Yaşam Heyecanı: “Bir İnsan…”

Hem sesi, hem güzelliği hem de oyunculuğuyla herkesi kendine hayran bırakan Şevval Sam, yepyeni bir heyecana atılıyor. Ünlü oyuncunun Prenses ismini verdiği karavanı tamamlandı! Şimdi sıra uzun ve huzurlu yolculuklarda.

Yıllara Meydan Okuyor

Yasak Elma’da sergilediği oyunculukla izleyenleri mest eden Şevval Sam, adeta yıllara meydan okuyor. Hem fiziği hem de dinamik yapısıyla dikkat çeken oyuncu, bu genlerinin annesi Leman Sam’dan geldiğini söylüyor. Haksız da sayılmaz, Leman Sam’ın güzelliği yaşına rağmen hala göz dolduruyor.

İzole Yaşam Fikrini Tatile de Yansıttı

blank

Yasak Elma sezon finali yapınca oyuncular kendilerini tatilde buldu. Kadrodan Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Melisa Doğu ve Gülenay Kalkan birlikte tatile çıktı. Tatil fotoğrafları ile görenleri çatlatan ekip, pandemi şartlarını da göz önüne alarak otel yerine bir tekne kiralamayı tercih etti.

blank

Şevval Sam’ın izole tatil hatta izole yaşam düşüncesi elbette yeni değildi. Her fırsatta mobil yaşamak istediğini söyleyen güzel oyuncu, karavan hayali için zaten harekete geçmişti.

Prenses Doğum Günü Sürprizi Yaptı

blank

Bir arkadaşından aldığı eski karavanı süsleyerek adeta bir prensese dönüştüren Şevval Sam, karavanına görüntüsü gibi Prenses ismini verdi. Geçtiğimiz yıl Kasım ayında, doğum günü kutlayan oyuncuya ilk sürpriz Prensesim dediği karavanı ile geldi. Karavanının bakımını yapan ekibin sürprizi, Şevval Sam’ı adeta şoka uğrattı.

Hayali Nihayet Tamamlandı

Karavanının süslemelerini elleriyle yapan Şevval Sam, yaptığı çizimlerde ‘Ölüler günü’ temasını kullandı. Karavanının içini restore etmek için ise bir firma ile anlaştı. Ve o gün gelip çattı! Karavanın restorasyonu tamalandı ve Prenses yeni maceralar için hazırlandı. Bu anı dört gözle bekleyen Şevval Sam karavanının son halini sosyal medya hesabında paylaştı. Karavanın güzelliği görenleri kendine hayran bıraktı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz