Gönül Dağı’nın Oyuncuları Tatil Moduna Girdi: Sevenleri Hüzüne Boğulmuşken Berk Atan İşte Böyle Eğlendi!

Aleyna

Haberler

9 Haziran 2021

Gönül Dağı’nın Oyuncuları Tatil Moduna Girdi: Sevenleri Hüzüne Boğulmuşken Berk Atan İşte Böyle Eğlendi!

TRT’nin sevilen dizilerinden Gönül Dağı, sezon finaliyle şimdilik ekranlara veda etti. Güzel bir sezonun ardından milyonlarca kişinin sevdiği dizilerden biri haline gelen Gönül Dağı’nın oyuncuları da yavaş yavaş tatil moduna girmeye başladı bile. Dizinin başrollerindne Berk Atan, diğer oyuncu arkadaşlarını da yanına alarak bir story çekti. Gönül Dağı’nı sevenler sezon finaline üzülmüşken; dizinin oyuncuları artık tatil moduna girdikleri için oldukça mutlu görünüyorlar!

Çöldeki Vaha: Gönül Dağı!

Gülsim Ali, Ecem Özkaya, Cihat Süvarioğlu, Ferdi Sancar, Utku Ateş, Berk Atan ve Semih Ertürk gibi isimlerin yer aldığı Gönül Dağı, kısa sürede kendini seyircilere sevdirmeyi başardı. Bildiğiniz gibi bu dönemde özellikle dram dizileri ve ünlü psikiyatr Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanlarından uyarlanan yapımlar oldukça popülerdi. TV8’in Doğduğun Ev Kaderindir ile başlattığı bu uyarlama dizi furyasını; Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı devam ettirmişti.

blank

Ancak Kanal D’den son dakika bir atak daha geldi ve bir hafta içinde 4 tane Gülseren Budayıcıoğlu uyarlaması dizisine maruz bırakıldık! Hatta bazı diziler “gerçek hayattan” uyarlama olmamasına rağmen dram konusunda çıtayı arş-ı ala’ya çıkarttı ve ülkecek psikolojilerimiz alt üst oldu. Ancak bu “dram” dizilerine “dur” demeyi başaran yapımlar da yok değildi. Bu dizilerden en sevileni Gönül Dağı oldu!

blank

Gönül Dağı Oyuncuları Tatilde!

Sıcak ve samimi bir komedi dizisi olan Gönül Dağı, resmen 2021 dizi sezonu içinde çöldeki vaha görevi görerek; yüzümüzü biraz da olsa güldürmeyi başardı. Hem Koronavirüs pandemisi ve kısıtlamalar hem de dram dizilerinden fazla yükleme uyarısı vermeyen başlayan zihinlerimiz; Gönül Dağı sayesinde biraz da olsa rahatlayabildi. Ancak Gönül Dağı da 30. bölümüyle sezon finali vererek tatile girdi.

Dizinin başrol oyuncularından Berk Atan, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk ve Nazlı Pınar Kaya; uzun bir çalışma sezonunun ardından tatile girdikleri için oldukça mutlular. Hatta bu yakın arkadaşların mutluluğu Instagram storyler de gözümüze gözümüze sokuldu!

Benzer Haberler

Hatice Kübra 10 Haziran 2021

Ama onlarda tatil yapmalı başı öğrenciler,işte çalışanlar tatili hak ediyor ve tatil yapıyorsa onlarda yapmalı neden bu dizi hakkında herşeyi büyütüyorsunuz

Yorum Yaz