Eser Yenenler’in Kendi Çocuğunu Taklit Ettiği Eğlenceli Anlar Herkesin İçini Isıttı

Aleyna

Haberler

29 Ocak 2021

Eser Yenenler’in Kendi Çocuğunu Taklit Ettiği Eğlenceli Anlar Herkesin İçini Isıttı

Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler’in Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ilgiyle takip ediliyor. Yaptığı son paylaşım da takipçilerinin içini ısıtacak cinstendi.

Berfu Yenenler’den Komik Aile Paylaşımı

Eser ve Berfu Yenenler’in minnoş mu minnoş bir dünyaları var. Ev içinden yaptıkları paylaşımlar ne kadar eğlenceli anlar yaşadıklarını ortaya seriyor. Berfu Yenenler de Instagram’da yaptığı komik paylaşımlarla sık sık gündeme geliyor. Bu sefer yaptığı paylaşım ise takipçilerini hem güldürdü hem de içlerini ısıttı.

Oğlunu Taklit Etti

blank

Ünlü oyuncu Eser Yenenler, evde oğlunun hareketlerini taklit ederek herkesi güldürdü. Eşi Berfu Yenenler ise baba oğlu kameraya aldı. Videoyu “Eser’in gözünden Kuzey” notuyla paylaşan Berfu Yenenler, “Ya insan oğlunu bu kadar kırıcı taklit edemez ne yapsın bu çocuk dans etmesin mi koşmasın mı?” diyerek oğlunun hareketlerine destek verdi. E bizce de haklı. Ne yapsın bu çocuk?

Bu İlk Değil

Oğulları Kuzey’i sık sık kameraya alan anne ve babanın yaptığı bu paylaşım ilk değil. İkili daha önce de Kuzey’in eline süpürge ve bez vererek ev işlerine alet etmişti. Kuzey’in temizlik yaptığı görüntüleri içeren videoyu annesi Berfu Yenenler, “Anası, babası bizim gibi rahat olan Kuzey’in temizlikle imtihanı” notu ile paylaştı. Acıların çocuğu Kuzey. Ah be Kuzey ne çektin!

Minik Kuzey’in “Ben Bu Dünyaya Nereden Geldim” Dediği Bir Video

Bu minnoş aile elbette ki geçen hafta yağan karın tadını çıkaracaktı. Eser ve Berfu Yenenler’in karda kayarken eğlendikleri yüzlerine yansımış olsa da Kuzey için durum aynı değil. Buna eminiz. Minik Kuzey’in gözlerinden adeta “Ben bu dünyaya nereden geldim?” dediği okunuyor. Bu görüntüleri annesi Berfu Yenenler, “Kuzey leğenle kayarken her türlü daha cool diyenler el kaldırsın.” notuyla paylaştı. Biz de elimizi kaldırıyoruz. Hatta iki elimizi kaldırıyoruz!

Kafası Karışan Kuzey Balığı Öptü

Kuzey’in başına gelenler bunlarla da sınırlı değil. Berfu Yenenler’in paylaştığı bir başka videoda Kuzey her iki yiyecekten birini seçiyor. Tamam, Kuzey’in çikolata sevdiğini anladık ama o balığın orada ne işi var? E buyurun işte, kafası karıştı çocuğun.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz