Hande Erçel Sevdikleriyle Ancak Böyle Görüşebiliyor! Ablası Gamze Erçel’le Karşılaştığı Anlara Çok Güleceksiniz

Aleyna

Haberler

29 Ocak 2021

Hande Erçel Sevdikleriyle Ancak Böyle Görüşebiliyor! Ablası Gamze Erçel’le Karşılaştığı Anlara Çok Güleceksiniz

Ünlü oyuncu Hande Erçel, iş yoğunluğu nedeniyle tüm vaktini setlerde geçiriyor. Kardeşini bir türlü göremeyen Gamze Erçel de bu duruma ilginç bir çözüm bulmuş gibi görünüyor!

Hande Erçel

Ünlü oyuncu Hande Erçel kariyerinin en parlak dönemini yaşıyor. Tüm dünyayı kötü etkileyen 2020’nin uğurlu geldiği nadir insanlardan biri de oydu!

Hande Erçel Kerem Bürsin

Dizileri genellikle reytinglere yenik düşen Hande Erçel, bu sezon Kerem Bürsin ile başrolünü paylaştığı “Sen Çal Kapımı” sayesinde şeytanın bacağını kırdı! Dizinin reyting tablosu parlak olmasa da sosyal medyadaki izlenme oranları ve popülaritesi çok yüksek. Bu sayede dizinin uzun süreceği neredeyse garantilendi diyebiliriz!

Hande Erçel

Diziden yana uzun bir süre sonra yüzü gülen Hande Erçel, sosyal medyadaki gücünü de artırdı. Instagram’daki takipçi sayısı dizi başladıktan sonra giderek yükselen Erçel, şu an en çok takipçisi olan Türk oyuncu!

18.8 milyon takipçisi olan ünlü oyuncu bu sayede pek çok firmayla da reklam anlaşması imzaladı. Kısacası, 2020 gerçekten de onun yılı oldu!

Ama Dezavantajları da Var!

Hande Erçel

Hande Erçel’in kariyer anlamında yüzü gülüyor ama iş takviminin yoğunluğu nedeniyle sevdikleriyle vakit geçiremiyor. Hayvanları çok seven Hande Erçel, evinde 3 köpeğiyle beraber yaşıyor. Ama “günümün 25 saati” diyerek önemini belirttiği köpeklerine bile yeterince zaman ayıramıyor. Malum, köpekler yalnız ve ilgisiz kalmaya pek dayanamaz. O yüzden ünlü oyuncu çareyi köpek otellerinde buluyor.

Ama yeterince zaman ayıramadığı başka insanlar da var. Mesela ablası Gamze Erçel!

Çareyi Trafikte Buldular

Hande Erçel ve Gamze Erçel

Hande Erçel ve ablası Gamze Erçel, aynı zamanda aralarından su sızmayan iki dost. Ancak Hande Erçel’in yoğunluğu nedeniyle artık çok sık görüşemiyorlar. Bu derdi çözmeye karar veren Erçel kardeşler bakın ne yaptı?

Hande Erçel, köprüde muhtemelen yine sete doğru yola çıkmışken bir sürprizle karşılaştı. Ablası Gamze Erçel de arabasıyla yanlarına gelerek ona el salladı! Ünlü oyuncu da “Ancak bu şekilde görüşebiliyoruz artık” diyerek işi espriye vurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz