Sette Yine Çok Eğleniyorlar! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Defile Yaptıkları Anları Paylaştı

Aleyna

Haberler

29 Ocak 2021

Sette Yine Çok Eğleniyorlar! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Defile Yaptıkları Anları Paylaştı

Fenomen dizi “Yasak Elma”nın seti oyuncuların uyumu ve eğlenceli anlarıyla biliniyor. Dizinin Yıldız’ı Eda Ece bu kez sette defile yaptıkları anları paylaştı.

Yasak Elma

FOX’un sevilen dizisi “Yasak Elma” tam dört sezondur yüksek reytinglerle kanalın yüzünü güldürüyor. Dizinin senaristleri, hikayenin gerektirdiği gibi hareket edip başrol oyuncusu Talat Bulut’un oynadığı Halit dahil olmak üzere pek çok karakterine veda etmeyi biliyor. Sürekli eklenen yeni karakterler, başarılı oyunculuklar ve değişen olay örgüsü izleyicileri ekrana bağlıyor.

Eda Ece Şevval Sam

Dizinin bu kadar sevilmesinde şüphesiz ki oyuncuların arasındaki olağanüstü uyumun da payı var. “Yasak Elma” seti genel olarak oyuncuların uyumu ve huzurlu ortamıyla bilinen bir set. Dolayısıyla eğlence de tavan yapıyor!

Sette Eğlenceli Defile

Eda Ece

Eda Ece, bu kez kankası Şevval Sam’la değil diğer rol arkadaşlarıyla bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu, Asuman karakterini canlandıran Melisa Doğu ve Feride’yi oynayan Gülenay Kalkan’ın havalı defilesini paylaştı.

Eda Ece, “Sahne öncesi havalarını attılar” diyerek rol arkadaşlarını övdü. Gerçekten de “Vay be” dedirten bir tablo! Ünlü oyuncu, dizinin taze kanı Nilperi Şahinkaya ile de bir fotoğraf koydu.

Hayaller #YılCan Ama…

Nilperi Şahinkaya

Sevilen oyuncu Nilperi Şahinkaya, “Yasak Elma”nın son transferi oldu. Dizinin yeni “kötü karakteri” Cansu’ya hayat veren Nilperi Şahinkaya da hemen bu sıcak set ortamına uydu!

Eda Ece ve Nilperi Şahinkaya

Eda Ece ve Nilperi Şahinkaya, “Hayaller #YılCan, hayatlar yılan” notuyla bir set fotoğrafı paylaştı. Ama set fotoğrafları bununla da bitmedi çünkü dizinin yeni bir ikilisi daha var!

Yeni Süper İkili!

Eda Ece Nesrin Cavadzade Şevval Sam

“Yasak Elma”nın durmadan değişen olay örgüsü eski dostları düşman ediyor, düşmanlıklardansa yeni ittifaklar çıkarıyor. Dizideki yeni ikililerden biri de Şevval Sam’ın oynadığı Ender ve Nesrin Cavadzade’nin oynadığı Şahika karakterleri. Eski düşmanların dostluğunu vurgulayan bir poz da Nesrin Cavadzade’den geldi!

Nesrin Cavadzade ve Şevval Sam

Nesrin Cavadzade’nin “Shiplenmesi gereken tek çift” esprisiyle paylaştığı poz diğer oyuncuları kızdırabilir! Şaka bir yana, bu dizide daha neler göreceğiz acaba?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz