Eski Sevgilileri Bunu Görünce Çok Kıskanacak! Kerem Bürsin Sevgilisi Hande Erçel’i Aşkından El Üstünde Tutuyor

Aleyna

Haberler

29 Haziran 2021

Eski Sevgilileri Bunu Görünce Çok Kıskanacak! Kerem Bürsin Sevgilisi Hande Erçel’i Aşkından El Üstünde Tutuyor

Sen Çal Kapımı dizisinin sevilen ikilisi Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in ilişkileri de en az kendileri kadar çok konuşulmaya devam ediyor. Bir süre ilişkilerini gizli yaşamayı tercih eden ikili artık sınırları tamamen aştılar anlaşılan. Hatta paylaşımları her iki oyuncunun da eski sevgililerini çok kıskandıracak cinsten. İşte o paylaşımlar!

Maşallah, El Üstünde Tutuyor

Aman nazar değmesin. Ama Hande – Kerem ilişkisine şöyle bir bakınca ilişkilerinin başladığı dönemle şu an arasında artık epey bir yol kat edilmiş gibi görünüyor. Zira genç sevgililer artık sosyal medya hesaplarından daha rahat bir şekilde ilişkilerini paylaşıyorlar. Hatta Kerem Bürsin bugün öyle bir story paylaştı ki, doğrusu her ikisinin de eski sevgililerini kıskandıracak cinsten. Yerde uzanan Kerem Bürsin sevgilisi Hande Erçel’i elleriyle havaya kaldırmış ve oldukça da hoş görünen bir an yakalamış. Ne diyelim, el üstünde tutuyor doğrusu sevgilisini.

Eski Sevgililer Ne Diyecek?

blank

Kerem Bürsin’in eski sevgilisi denilince tabii ki akla ilk gelen isim Serenay Sarıkaya oluyor. Hatırlayacağınız gibi meşhur Miami tatilinde Hande Erçel’in talebiyle Kerem Bürsin Serenay Sarıkaya’yı takibi bırakmıştı. E hal böyle olunca zaten takipte olmayan Sarıkaya bu pozu çok da kıskanmamıştır herhalde. Kerem Bürsin, Serenay Sarıkaya dışında Demet Özdemir ve Yağmur Tanrısevsin’le de ilişki yaşamış ve daha sonra ayrılmıştı.

Hande Erçel Cephesi

blank

Ama bu romantik poza Hande Erçel’in eski sevgilileri ne yapar bilemeyiz tabi. Ve açıkçası Hande Erçel’in eski sevgili listesi biraz uzun. Bir dönem Murat Dalkılıç’la birlikte olan güzel oyuncu ondan önce ise Tolga Sarıtaş, Burak Serdar Şanal, Mehmet Dinçerler, Ekin Mert Daymaz gibi isimlerle aşk yaşamıştı. Ama artık herkes bir yana Kerem bir yana bir ilişkisi var başarılı oyuncunun.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz