Masterchef’in Sevilen Jürisi Somer Sivrioğlu’nun Oğlu Meğer Tiyatrocuymuş! Babası Oğlunun Görüntülerini Paylaştı!

Aleyna

Haberler

8 Aralık 2020

Masterchef’in Sevilen Jürisi Somer Sivrioğlu’nun Oğlu Meğer Tiyatrocuymuş! Babası Oğlunun Görüntülerini Paylaştı!

3 sene önce Masterchef programıyla hayatımıza giren isimlerden biri oldu Somer Sivrioğlu! Masterchef’in demirbaş jürilerinden olan Somer Şef; sempatikliği, hazır cevaplılığı ve tarzıyla, Masterchef izleyicisinin kalbinde yer etmiş durumda!

Özellikle Türk Mutfağını, dünyada tanıtmayı ve klasik lezzetlere modern dokunuşlar eklemeyi seven Somer Şefin, yazdığı bir yemek kitabı bile var! “Anadolu – Türk Mutfaginda Bir Macera” isimli kitabındaki tarifleri, bazen hem Instagram hesabında hem de Masterchef yarışmasında bizlerle buluşturuyor!

Instagram hesabını da aktif olarak kullanan Somer Sivrioğlu, takipçileriyle hayatından kesitler, Masterchef programının kamera arkası ve ailesiyle olan anlarını sık sık paylaşıyor. Dün gece de Avustralya’da yaşayan oğlunun tiyatro sahnesinden bir görüntü paylaştı bizlerle!

Masterchef Yolculuğu!

Herkesin bildiği gibi Somer Şef aslında Avustralya’da yaşıyor ve ailesi de hala orada!

Yüksek lisans için Avustralya’dan kabul alınca; Türkiye’den Avustralya’ya taşınan Somer Şef, okul bittikten sonra mekan işletmeciliği yapmış uzun yıllar. Hatta aynı anda 17 mekan işlettiği bile olmuş ama sonrasında kendi deyimiyle “ürüne dokunmanın ona iyi geldiğini” anlayarak Avustralya’da ilk Türk restorantını açmış. İlk gece sadece 3 rezervasyon almışlar ve bunların çoğu da İtalyan restorantı olduğunu sanarak gelmiş!

Masterchef’in Türkiye’de yayınlanacağını duyunca bir arkadaşına; “MasterChef başlıyormuş, sen tanırsın Acun abinin ekibini bir söylesene misafir şef olarak alsınlar böylece en azından burada bir MasterChef yaparım hem güzel bir hatıra olur hem de bunu Avustralya’da pazarlarım” demiş ve bizler de büyük bir keyifle Somer Şef’i 3 yıldır TV8 ekranlarında izliyoruz!

Oğlunun Fotoğrafını Paylaştı!

Somer Sivrioğlu, geçtiğimiz yıllarda eşinden boşanıp Türkiye’ye yerleşmişti ama çocukları anneleriyle birlikte Avustralya’da yaşıyorlar!

Somer Sivrioğlu

Tiyatroya meraklı olan oğlu Deniz Sivrioğlu’nun tiyatro sahnesinden fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Somer Sivrioğlu: “Oğlum, Sydney State tiyatrosunda #waitingforgodot oynuyor, dün gece” açıklamasını eklemeyi de ihmal etmedi.

Fotoğraf’a hem İngilizce hem Türkçe açıklama ekleyen Somer Şef, oğluyla gurur duyduğunu her fırsatta belli ediyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz