Esra Balamir Ex-Kankitosu Demet Akalın’la Barışmak İçin Stüdyoyu Bastı! Okan Kurt Olaya Müdahale Etti: “Evde…”

Aleyna

Haberler

29 Mart 2021

Esra Balamir Ex-Kankitosu Demet Akalın’la Barışmak İçin Stüdyoyu Bastı! Okan Kurt Olaya Müdahale Etti: “Evde…”

Demet Akalın’ın arkadaşı olmak da çok zor! Birçok yakın arkadaşıyla bir küsüp bir barışan Demet Akalın; bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde dostu Esra Balamir’le bütün bağlarını kopardı. Bugün ise Demet Akalın’la küs olmaya dayanamayan Esra Balamir; ex-kankitosunun stüdyosunu basıp barışmak için büyük çaba sarfetti!

Demet Akalın ve Esra Balamir

Bu ünlüler camiasında iki kişiyle arkadaş olmak hem çok güzel hem de çok zor! Biri Seren Serengil, diğeri ise Demet Akalın. Seren Serengil’in zaten küs olmadığı ya da laf sokmadığı çok az kişi var şu ülkede; hatta yakın arkadaşlarıyla bile sık sık kavga etmekten geri durmuyor. Örneğin beraber program sunduğu Arto’yla fikir ayrılığına düşen Seren Serengil, stüdyoyu terk ederek Arto’ya tepkisini gösterdi! Bilmeyenleri şöyle alabiliriz:

3 Saat Sonra Aradı, İpler Koptu!

Demet Akalın ise yakın dostlarına arka çıkan, her zaman yanında olan biri olmasına rağmen kötü bir huyu var; çok çabuk küsüyor ve güzel şarkıcının eski kankalarından Fatih Ürek’in söylediğine göre sürekli pohpohlanmak istiyor! Aslında Demet Akalın’ın Esra Balamir’le arkadaşlığını bitirme sebebi, Fatih Ürek’in bu iddiasını destekler nitelikte. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz ay; Demet Akalın, eşi Okan Kurt ve kızları Hira ile birlikte kayak için gittikleri Uludağ’da Koronavirüs kapmıştı!

Demet Akalın

Bu sırada Esra Balamir’in evinde tadilat olduğu için; Demet Akalın’ı 3 (üç) saat geç arayan eski manken, güzel şarkıcı tarafından “vefasız” ilan edildi! Instagram’dan laf sokmalı storyler paylaşan Demet Akalın, Esra Balamir’i takipten çıkarttı ve küstü. Esra Balamir, barışmak için ne kadar uğraşsa da nafile! Demet Akalın nuh diyor, peygamber demiyor. Hatta güzel şarkıcı, evine gelen Esra Balamir’i kapıdan kovmuş!

Demet Akalın ve Esra Balamir

Esra Balamir Stüdyoyu Bastı!

Ancak Demet Akalın’la barışmak için “Her yol mübahtır” mottosunu benimseyen Esra Balamir; evden kovulunca soluğu Alişan ve Demet Akalın’ın sabah programının çekildiği stüdyoda aldı! Kankasıyla barışmak için binbir emek veren Esra Balamir’in bu görüntülerini ise Demet’in ortisi Alişan Instagram hesabında paylaştı. Anlaşılan Esra ve Demet’i barıştırmak için Alişan araya girmiş!

Fakat Okan Kurt, Esra Balamir’e hala kızgın; “Kol kırılır yen içinde kalır, evde konuşacağız. Şimdi uzaklaş buradan!” diyerek eski mankene sitemini dile getiriyor. Neyse ki Esra Balamir ve Demet Akalın’ın arası sonunda düzeldi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz