Sefirin Kızı’nın Nare’si Neslihan Atagül Hollywood İddialarını Yalanladı: Proje Kabul Etmiyor!

Aleyna

Haberler

29 Mart 2021

Sefirin Kızı’nın Nare’si Neslihan Atagül Hollywood İddialarını Yalanladı: Proje Kabul Etmiyor!

Sefirin Kızı dizisinden “Geçirgen Bağırsak Sendromu” rahatsızlığı nedeniyle ayrılan Neslihan Atagül hakkında Hollywood’ta bir filmde rol alacağı söyleniyordu. Fakat TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Neslihan Atagül, sağlığına odaklanmış ve gelen hiçbir teklifi kabul etmiyormuş. Hollywood yapımcılarıyla da uzak bir tarih için görüşme yapılmış!

Neslihan Atagül’den Sonra Düşüş Devam Ediyor!

Bildiğiniz gibi Star TV’nin sevilen dizilerinden olan Sefirin Kızı, son dönemlerde sosyal medyada en çok konuşulan dizilerinden biri haline geldi. Instagram ve Twitter’da birçok kişinin ilgi noktası haline gelen Sefirin Kızı, sosyal mecralarda çok sevilse de; reytinglerde bir türlü yüzü güldürmeyi başaramıyor! Bunun en büyük sebeplerinden biri; dizide rol alan başrol karakterlerin teker teker diziden ayrılması.

İlk olarak Sefirin Kızı dizisine adını verecek kadar önemli bir rolde oynayan Neslihan Atagül, “Geçirgen Bağırsak Sendromu” ismi verilen bir rahatsızlık nedeniyle dizinin yoğun çalışma temposuna ayak uyduramamış ve doktor raporuyla Sefirin Kızı’ndan ayrılmak zorunda kaldı. Ardından Uraz Kaygılaroğlu ve Bülent Şakrak gibi dizinin mihenk taşını oluşturan karakterlerin de diziden ayrılmasıyla bambaşka bir yola evrilen dizi; Tuba Büyüküstün’ü bünyesine dahil etmeyi başardı. Ancak yine de reytinglerde istenilen sonuç elde edilemeyince; Sefirin Kızı için final kararı çıktı!

Neslihan Atagül Projeleri Kabul Etmiyor!

Sefirin Kızı dizisinde işler yolunda gitmiyor olsa da; diziden ayrılan Neslihan Atagül bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda Güney Amerika’nın en popüler dergilerinden “Hola USA”e konuk olarak; yurt dışındaki hayranlarına İspanyolca seslendi! Neslihan Atagül’ü gözlerine kestiren Hollywood yapımcıları; güzel oyuncuya bir filmde rol teklif etti.

Ancak TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; şu an için sağlığına odaklanan Neslihan Atagül, İngiltere’den gönderilen özel bir beslenme programı ile yiyeceklerini düzenliyor ve gelen hiçbir projeyi kabul etmiyor. Hollywood filmi ise daha uzun soluklu planlanıyormuş! Neslihan Atagül’ün sağlığı her şeyden daha önemli!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz