Esra Dermancıoğlu Gülse Birsel Sayesinde Oyunculuğa Başlamış! İşte Doğum Gününde Başlayan Macera…

Aleyna

Haberler

14 Aralık 2020

Esra Dermancıoğlu Gülse Birsel Sayesinde Oyunculuğa Başlamış! İşte Doğum Gününde Başlayan Macera…

Başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu aslında 40 yaşından sonra setlere adım attı. Oyunculuğa başlaması ise Gülse Birsel sayesinde oldu!

Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, oyunculuk yeteneği kadar sosyal medyada bolca ortaya koyduğu renkli kişiliğiyle de tanınıyor. ATV’nin reyting rekortmeni dizisi “Bir Zamanlar Çukurova”da Behice’yi oynayan oyuncuyu hepimiz “Fatmagül’ün yengesi Mukaddes” olarak tanıdık. “Fatmagül’ün Suçu Ne” dizisinden önce hiç görmediğimiz ama yeteneğiyle tüm dikkati üzerine çeken Dermancıoğlu için “Herhalde yıllar sonra dizide oynamaya başlayan tiyatroculardan biridir” diyorduk. Meğer işin aslı çok başkaymış!

Çocukluğundan Beri İstiyordu!

Esra Dermancıoğlu

Esra Dermancıoğlu’nun oyunculuk tutkusu çocuk yaşlardan beri varmış. Hep sahnede olmak ve performans sergilemek isteyen oyuncu çok başka yollara sapmış. Bu nedenle de çok mutsuz olmuş. Başka alanda eğitim alsa ve başka işler yapsa da oyunculuğa da hayatında hep yer vermeye çalışmış. Stüdyo Oyuncuları’nda ve Derya Alabora’nın kurslarında eğitim alan Dermancıoğlu için bu tutkusu uzun süre bir hobi olarak kalmış.

Doğum Günü Her Şeyi Değiştirdi!

Esra Dermancıoğlu ve Gülse Birsel

Esra Dermancıoğlu’nun en sonunda setlere adım atmasını sağlayan şey bir doğum günü pastası! Dermancıoğlu’nun bir arkadaşının doğum günü partisinde hayli orijinal bir pasta varmış. Üzerinde bir sürü yol olan pastayı görünce laf lafı açmış. “Seçtiğin yoldan memnun musun” diye sorulan Dermancıoğlu da “Aslında hep oyuncu olmak isterdim” diye yanıt vermiş.

Bu partiden birkaç hafta sonra partinin bir diğer misafiri Gülse Birsel’den bir telefon gelmiş! Dermancıoğlu, “Tek bölümlük bir rol yazdım, oynamak ister misin” sorusunu duyunca havalara uçmuş. Sene 2008, ünlü oyuncu nihayet Avrupa Yakası’nın 139. bölümünde konuk oyuncu olarak setlere adım atmış.

İşte İlk Rolü!

Ait olduğum yeri 40 yaşımda buldum” diyen Esra Dermancıoğlu’nun azmi ve şansı herkese örnek olacak nitelikte!


Benzer Haberler

Mustafa 15 Aralık 2020

Gülse başka birisini bulamamış mı göz zevkimizi kirletmeyen.

Yorum Yaz