Exxen İçin İddiaya Giren Acun Ilıcalı, Berkcan Güven ve Reynmen’e Refika Birgül’den Eleştiri: “Utanıyorum…”

Aleyna

Haberler

14 Aralık 2020

Exxen İçin İddiaya Giren Acun Ilıcalı, Berkcan Güven ve Reynmen’e Refika Birgül’den Eleştiri: “Utanıyorum…”

Exxen projesine 900 milyon TL yatırım yapan Acun Ilıcalı, neredeyse Youtube Türkiye’deki bütün fenomenlerle anlaştı diyebiliriz! Bu açıdan Exxen için, “Ücretli Youtube” desek çok da yanlış olmaz sanırım. Tabii işin içine Acun Ilıcalı ve Acun Medya girince, prodüksiyon konusunda Youtube’dan çok daha kaliteli ve farklı içerikler çıkacaktır eminim ki!

Birkaç gündür özellikle Berkcan Güven ve Reynmen, Instagram hesaplarından sürekli Acun Ilıcalı’yla ilgili storylar ve gönderiler paylaşıyorlar. Sevilen bu ikili, Exxen’de ortak bir program yapacak. Çekimler çoktan başladı. Hatta Acun Ilıcalı’yla Betüş Kafe için el sıkıştıkları bir gönderi paylaştılar. Bu haberin detayları için aşağıdaki linke gidebilirsiniz:

Büyük İddia!

Acun Ilıcalı, Berkcan Güven ve Reynmen

Dün gece ise, Acun Ilıcalı ile Instagram’da canlı yayın yapan Berkcan Güven ve Reynmen; canlı yayın sırasında gaza gelerek Acun Ilıcalı ile iddiaya girdiler! Girdikleri iddiaya göre; eğer Berkcan Güven ve Reynmen’in programları Exxen’de en çok izlenen yapım olursa, Acun Ilıcalı bu iki Youtuber’a 7 milyon TL’lik araba alacak. Ancak, tersi bir durum olursa bu ikili Acun Ilıcalı’ya lüks bir araç almak zorunda kalacak.

Berkcan Güven ve Reynmen programlarına çok güveniyor sanırım ya da Youtuber’lar tahmin ettiğimizden de fazla kazanıyor… İkinci ihtimal beni biraz üzer açıkçası. Bu haberin detayları ve canlı yayındaki eğlenceli anlar için aşağıdaki linke gidebilirsiniz:

Refika Birgül’den Ağır Eleştiri!

Bir başka Youtuber olan Refika Birgül’ü herkes tanıyordur. Refika’nın Mutfağı isimli Youtube kanalında, birbirinden lezzetli ve pratik yemek tariflerini bizlerle paylaşıyor.

Refika Birgül yorum

Genelde kimseyle sansasyon ya da herhangi bir olay yaşamadan sadece işine odaklanan Refika Birgül, dün gece Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven arasında geçen bu iddiaya çok sinirlenmiş olacak ki; Instagram’da bu iddiayı haber yapan bir sayfaya yorum yaparak: “Dünya bu haldeyken 7 milyonluk araba alma muhabbeti bence insanlık adına utanç verici. Berkcan’ı seven birisi olarak özür dilemesini beklerdim.” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz