Yasak Elma’nın Zehra Argun’u Şafak Pekdemir’in Sessiz Sedasız Bir Evlilik Bitirdiği Ortaya Çıktı!

Aleyna

FOX

14 Aralık 2020

Yasak Elma’nın Zehra Argun’u Şafak Pekdemir’in Sessiz Sedasız Bir Evlilik Bitirdiği Ortaya Çıktı!

Fox TV’de yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Yasak Elma dizisinin oyuncularından Şafak Pekdemir, dizide Zehra Argun karakterini canlandırıyor! Magazin olaylarından uzak, sessiz sakin bir hayat yaşayan Şafak Pekdemir; meğerse 2018 yılında avukat olan eşi Burak Mengü’den ayrılmış!

Yasak Elma’dan Öncesi de Var!

Bugünlerde Yasak Elma dizisiyle gündem olan Şafak Pekdemir, aslında birçok yapımda rol aldı! 32 yaşındaki güzel oyuncu ilk olarak; Türk Malı isimli dizide Zehra karakterini canlandırdı. Ardından; Şüphe, Leyla ile Mecnun ve Seksenler gibi önemli ve sevilen dizilerde rol almaya devam etti.

Şafak Pekdemir

Şafak Pekdemir 2014 yılında ise, İncir Reçeli filminin devamı olan ve herkesi salya sümük ağlatan İncir Reçeli 2 filminde Halil Sezai’ye eşlik ederek başrol oldu ve Gizem karakterine hayat verdi! İzleyiciler tarafından da Şafak Pekdemir’in oyunculuğu çok beğenildi.

2018’de Evliliklerini Bitirmişler!

Bazı ünlülerin her adımı bile olay olurken; bazen de magazinden ve sansasyonlardan uzak durmayı tercih eden ünlü simaların ayrılık haberlerini bile yıllar sonra öğreniyoruz! Bu olaya en güzel örnek de güzel oyuncu Şafak Pekdemir’den geldi! Kalın ses tonu yüzünden ara sıra “Cinsiyet Değiştirme Ameliyatıyla Kadın Oldu!” haberlerine maruz kalan Şafak Pekdemir, kendisiyle barışık olduğunu ve bu duruma artık alıştığını her fırsatta dile getiriyor.

blank

2017 yılında avukat olan Burak Mengü ile nikah masasına oturarak hayatlarını birleştiren Şafak Pekdemir, aslında 2018 yılında bu evliliğe son vermiş! Avukat Burak Mengü, SnobMagazin’den Arif Hür’e açıklama yaparak: “Aramızda kavga ve dövüş olması. Sonuçta iki eğitimli insanız. Medeni şekilde, sessiz sedasız boşandık.” dedi.

Burak Mengü ile ayrıldıktan sonra Şafak Pekdemir, magazin olaylarından uzak bir hayat sürmeye devam ediyor. Onu sadece Yasak Elma dizisinde Zehra Argun olarak izliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz