Esra Erol Hedef Tahtasında! Armağan Çağlayan “İki elti bir adama kaçtı” Skandalını Paylaşarak RTÜK’e İsyan Etti

Aleyna

Haberler

26 Mart 2021

Esra Erol Hedef Tahtasında! Armağan Çağlayan “İki elti bir adama kaçtı” Skandalını Paylaşarak RTÜK’e İsyan Etti

Ünlü TV prodüktörü Armağan Çağlayan, yine RTÜK’ü ve Esra Erol’u hedef aldı. Esra Erol’un programında anlattığı “iki elti” skandalını paylaşarak isyan etti.

Armağan Çağlayan

Armağan Çağlayan, çoğu televizyon izleyicisinin “Popstar” jürisinden hatırladığı bir isim. Ama o çok daha öncesinden televizyondaydı, sadece arka plandaydı! Son dönemde TV prodüktörlüğü işine bir de YouTuberlık ekleyen Armağan Çağlayan, yine yükselişe geçti. Çağa ayak uydurmak böyle bir şey!

Armağan Çağlayan

Neyse ki, Armağan Çağlayan çoğu konuda yanlışa yanlış diyebilen ve sözünü esirgememe alışkanlığını sürdürüyor. İğneleyici sözleri ve isyanı ise genelde televizyonculuğu baltaladığını düşündüğü için RTÜK’e oluyor. Ama Esra Erol’un programına da özel bir ilgisi olduğunun farkındayız!

Her Fırsatta Taş Atıyor

Esra Erol

Armağan Çağlayan’ın Esra Erol’un programına laf atmak için en ufak fırsatı bile değerlendiriyor. Bunun nedeni, rating için kamu yararının ve yayıncılık etiğinin zaman zaman geride bırakıldığını düşünmesi.

RTÜK, bu sezonun en sevilen dizilerinden “Sadakatsiz”e ceza verince de çok sinirlenmiş ve yine Esra Erol’un programına taş atmıştı.

Armağan Çağlayan hiç de haksız değil sanki! Son günlerde artan kadın cinayetleri ve LGBTİ+ bireylere uygulanan şiddet de onu yine çileden çıkarmış gibi görünüyor.

“LGBT zaten ahlaksız”

Esra Erol programı

“Esra Erol’da” programında 2 gündür işlenen ve ortalığı ayağa kaldıran bir konu var, iki eltinin aynı adama kaçması! Armağan Çağlayan da bu akşamki programı biraz izlemiş ama hayli sinirlenmiş!

Ama yine de Netflix çocuklarımızın ahlakını bozuyor RTÜK Kapasın, LGBT zaten ahlaksız!” diyerek tepki gösteren Armağan Çağlayan, aslında şahsen Esra Erol’a değil televizyonun geldiği duruma tepki gösteriyor. Gerçekten de program böyle giderse, Esra Erol evlilik programlarında yaşadığı hüsranın bir benzerini burada da yaşayabilir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz