Esra Erol ve Ali Özbir Arasında Yaşanan Kıskançlık Krizinde Son Nokta! Çiftimiz Bakın Nasıl Bir Çözüm Buldu?

Aleyna

Haberler

27 Temmuz 2021

Esra Erol ve Ali Özbir Arasında Yaşanan Kıskançlık Krizinde Son Nokta! Çiftimiz Bakın Nasıl Bir Çözüm Buldu?

ATV’nin güzel sunucusu Esra Erol Instagram hesabının aktif olarak kullanan ünlülerimiz arasında yerini alıyor. Sunduğu gündüz kuşağı programı sezon finaline girince eşi ve çocuklarıyla birlikte soluğu tatilde alan Esra Erol, yeni sezon öncesinde enerji toplamaya devam ediyor. Program boyunca birbirinden absürt kişilerle uğraşmak zorunda kalan güzel sunucumuz, sezon finalinde bile olsa rahat edemiyor! Sık sık atışan çiftimizin bu komik halleri Instagram kullanıcıları tarafından da çok seviliyor. Son olarak Instagram’da “kıskançlık” krizi yaşayan çiftimizin bulduğu çözüm herkesi güldürdü!

Gündüz Kuşağı Kraliçeleri!

Ünlüler camiasının tanınan isimlerinden Esra Erol uzun yıllardır farklı kanallarda sunuğu evlilik programlarıyla adını tüm Türkiye’ye duyurmayı başardı. Esra Erol’un Flash TV’de başlayan sunuculuk macerası farklı farklı kanallarda devam etse de; güzel sunucunun son durağı ATV ekranları oldu. Müge Anlı’nın da ATV’de olmasıyla gündüz kuşağını tek başına tekelleştirmeyi başaran ATV; rakiplerine göz açtırmıyor.

blank

Hatta öyle ki; geçtiğimiz sezon sonuna doğru Müge Anlı Acun Ilıcalı’nın milyon dolarlık projesi Survivor’ın final bölümünü bile geride bırakmayı başararak reyting sıralamasında zirveye oturdu! Sabah 10’da yayınlanan bir programın Survivor finali ve EURO 2020 gibi büyük bir organizasyonu geride bırakabilmesi ütopik gelse de; ATV’nin gündüz kuşağı kraliçeleri Esra Erol ve Müge Anlı birçok diziyi ve projeyi geride bırakıyor.

Kıskançlık Krizi Çözüldü!

İkili arasında rekabet kızışmaya devam etse de; sezon finali arası hem Müge Anlı hem de Esra Erol’a derin bir nefes aldırdı. Özellikle de Esra Erol’un programını seyredenler hak verecektir; sezon boyunca birbirinden absürt ve gerçek dışı konuklar sinirlerimizi oldukça yıprattı. Konuklarına her daim anlayışla yaklaşan Esra Erol ise tatilde hem geçmiş sezonun yorgunluğunu atıyor hem de yeni sezon için enerji topluyor fakat Ali Özbir’den güzel sunucumuza rahat yok!

Geçtiğimiz günlerde Ali Özbir Instagram hesabından tek fotoğrafını paylaşarak Esra Erol’a şu sözlerle taş attı; “Bu da burada dursun Esra @esraerol kıskansa da ?? ben yine de koyarım❤️” Çiftimiz arasında yaşanan kıskançlık krizi ise bugün sona erdi. Ali Özbir’le fotoğraf paylaşan Esra Erol hayat arkadaşını övmekten geri durmadı; “Hayatta arkadaşlık bizimkisi…”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz