Kardeşlerim’in Harika’sı Gözde Türker Instagram’ı Alev Alev Yaktı: Muhteşem Fiziği ve Bikinisiyle Gül Yaprakları Arasında Büyüledi!

Aleyna

Haberler

27 Temmuz 2021

Kardeşlerim’in Harika’sı Gözde Türker Instagram’ı Alev Alev Yaktı: Muhteşem Fiziği ve Bikinisiyle Gül Yaprakları Arasında Büyüledi!

Kardeşlerim dizisi Atv ekranlarına bomba gibi bir giriş yaptı. Duygusal senaryosu ve başarılı oyunculuklar bir araya gelince, kısa sürede izlenme rekorları kırdı Dizinin Harika’sı Gözde Türker de Kardeşlerim’in sevilen isimlerinden biri oldu. Geçtiğimiz günlerde evlenen Türker’in balayı paylaşımı sosyal medyayı resmen salladı.

Harika’yı Tüm Türkiye’ye Sevdirdi

Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Harika karakteri ile kısa sürede gönülleri fetheden Gözde Türker, verdiği her ropörtajda işini ve rolünü çok sevdiğinden bahsetti. Kötü bir karakter canlandırıyor olmasına rağmen, olaya bambaşka bir perspektiften bakan Gözde Türker, bu bakış açısı ile dizinin kötü kızı Harika’yı tüm Türkiye’ye sevdirdi.

blank

Harika’nın kötü kişiliğinin altında birçok travma yattığını söyleyen güzel oyuncu, bu ruh halini izleyenlere yansıtabildiği için çok mutlu olduğunu ve oyuncu olarak sevilmesinin de bu sebeple olduğunu açıkladı. Gözde Türker’in başarılı oyunculuğu ve güzelliği kadar, düşünceleri de izleyenleri kendisine hayran bıraktı.

Rüya Gibi Bir Düğünle Evlendi

blank

Daha önce Muhteşem Yüzyıl, Poyraz Karayel, İstanbullu Gelin gibi yaınlandığı dönemde fenomen olmuş dizilerde rol alan Gözde Türker, esas şöhreti Kardeşlerim ile yakaladı. Ancak bu şöhrete rağmen mütevazi yaşantısından vazgeçmeyen güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde dünyaevine girdi.

blank

Mayıs ayında nişanlanan ancak pandemi sebebiyle düğününü gerçekleştiremeyen Gözde Türker ve Anıl Güler çifti, nihayet amaçlarına ulaştı. Sosyal medya hesaplarında paylaştıkları eğlenceli anları ile de takipçilerinin beğenisini toplayan çift, geçtiğimiz günlerde eğlenceli bir düğünle evlendi. Aileleri ve dostlarıyla muhteşem bir akşam geçiren Anıl Güler Gözde Türker çifti, düğünün ardından balayına çıktı.

Gül Yaprakları Arasında Büyüledi

Balayı için Bodrum Yalıkavakta bir otel tercih eden çift, gül yaprakları ve şampanyalarla karşılandı. Odalarından ve otelden son derece memnun olduğunu dile getiren Gözde Türker, ilk balayı paylaşımı ile sosyal medyayı salladı. Gül yaprakları ile dolu bir jakuzide elinde şampanyası ile keyif yapan güzel oyuncu, kusursuz fiziği ve bikinisi ile görenleri büyüledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz