Tok Açın Halinden Anlamaz: İbrahim Tatlıses Bodrum’daki Lahmacun Fiyatlarına “Farklı” Bir Bakıç Açısı Getirdi!

Aleyna

Haberler

27 Temmuz 2021

Tok Açın Halinden Anlamaz: İbrahim Tatlıses Bodrum’daki Lahmacun Fiyatlarına “Farklı” Bir Bakıç Açısı Getirdi!

Tam 10 yıl sonra İbo Show ve “Gelmeyin” şarkısıyla ekranlara dönen İbrahim Tatlıses geçtiğimiz sezona damga vurmayı başaran isimlerden oldu. Ünlü şarkıcı tam anlamıyla iyileşmemiş olsa da; İbo Show’u tek başına sunacak ve yeni şarkı çıkartacak kadar düzelen İbrahim Tatlıses’in bildiğiniz gibi tek uğraşı şarkıcılık değil. Türkiye’nin farklı yerlerinde kebapçıları olan İbrahim Tatlıses de Bodrum’daki lahmacun fiyatlarına sitem edenler kervanına katıldı fakat İbo’nun isyanı pahalılığa devam “ucuzluğa”ydı… Eee eskiler boşuna dememiş; tok açın halinden ne anlar?

İbrahim Tatlıses

Yıllar Sonra Geri Döndü!

Silahlı saldırısı, şarkıları, İbo Show’u çalkantılı aşk hayatı… İbrahim Tatlıses, uzun yıllardır hayatımızın bir köşesinde yer almaya devam ediyor. Bundan 11 yıl önce Star TV’de İbo Show’u sunan İbrahim Tatlıses bir program çıkışı eve giderken silahlı saldırganların saldırına uğramış ve kafasından yaralanmıştı. Beynine aldığı kalaşnikof mermisine rağmen hayata tutunmayı başaran İbrahim Tatlıses hem Türkiye’de hem de yurt dışında farklı tedaviler deneyerek eski sağlığına kavuşmaya çalıştı.

İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya

Uzun yıllar süren tedavilerin ardından her geçen gün daha iyiye giden İbrahim Tatlıses, eski sağlığına kavuşamamış olsa da; yıllar sonra yeniden İbo Show’u sunabilecek kadar iyileşti. Şimdilerde aşk hayatıyla gündemden düşmeyen İbrahim Tatlıses kendinden 40 küsür yaş küçük Gülçin Karakaya ile birliktelik yaşıyor. İbo’nun Gülçin Karakaya ile evlenip evlenmediğini bilemiyoruz! Daha doğrusu anlayamadık desek daha doğru olur. Gülçin Karakaya ile evlenip evlenmediği hakkında farklı açıklamalar yapan İbrahim Tatlıses bugün ise bambaşka bir konuyla gündeme oturdu!

Twitter’da Lahmacun Krizi!

Bodrum’da kebapçı salonu olan İbrahim Tatlıses, Bodrum’daki lahmacun fiyatlarına sitem etti. Aslında birçok kişi Bodrum ve Alaçatı’daki fiyatlara isyan ediyor. Fakat İbo Bodrum’da satılan lahmacunun pahalı değil ucuz olduğundan yakınıyor; “Lahmacun, Bodrum’da 15 TL’dir. Yiyene de, yemeyene de teşekkürler. Bayiler satmazsa bayilere de lahmacun göndermeyeceğim. Durum budur ve bundan ibarettir. 10 TL’ye lahmacun mu olur? Bu nasıl çarşı, bu nasıl pazar?”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz