Esra Erol ve Ali Özbir’in Evindeki Gerginlik Bitti mi? Geçen Gün Küsmüşlerdi: Şimdi Bakın Ne Yaptılar?

Aleyna

Haberler

17 Haziran 2021

Esra Erol ve Ali Özbir’in Evindeki Gerginlik Bitti mi? Geçen Gün Küsmüşlerdi: Şimdi Bakın Ne Yaptılar?

Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol, işinde gösterdiği başarı kadar aile yaşantısı ile de konuşuluyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü sunucu her fırsatta eşi ve çocuklarıyla keyifli anlarının fotoğraflarını instagram hesabında paylaşıyor.

En Sevilenlerden…

Gündüz kuşağının sevilen ismi Esra Erol, Desti İzdivaç programı ile hayatımıza girdi. Uzun bir süre evlilik programı sunan ünlü sunucu, bu formatın yasaklanması üzerine kendini adını taşıyan bir reality show ile ekranlara geldi. Yıllardır da bu formatla yolunda ilerleyen Esra Erol, Türkiye’nin en sevilen isimleri arasına yerleşti.

Yaşananlara Kendisi Bile Şaşırıyor

blank

Kayıpları bulan, küsleri barıştıran, kaçanları evine döndüren Esra Erol, her gün birbirinden farklı ve ilginç olaylarla gündeme geliyor. Zaman zaman kan donduran hikayelerle, zaman zaman da kalpleri ısıtan olaylarla ekranlarda yer alan ünlü sunucu, şahit olduklarına hala kendisi bile şaşırıyor.

Yoğun Temposuna Rağmen Ailesine de Vakit Ayırıyor

blank

Programda yaşananların yükü, yoğun çalışma temposu ile birleşince ünlü sunucu Esra Erol, hayatındaki dengeyi koruyabilmek konusunda bir hayli zorlanıyor. Güne çok erken başlayıp çocuklarının kahvaltısı ve dersleri ile ilgilenen Erol, ardından koşa koşa programa gidiyor. Bütün günü stüdyoda geçiren ünlü sunucu bu halinden hiç şikayet etmiyor.

blank

Başarısının sırrını yalnızca kendisi ile rekabet ettiğini söyleyerek açıklayan Erol, bulduğu her vakti ailesi ile birlikte değerlendiriyor. Onca koşuşturmanın arasında ailesine de vakit ayırmayı başaran güzel sunucu, eşi ve çocukları ile geçirdiği keyifli anları sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaşmayı da ihmal etmiyor.

blank

Ünlü sunucunun özellikle çocukları ve köpeği ile yaptığı paylaşımlar takipçileri tarafından çok beğeniliyor. Ev böyle şenlikli olunca da Erol’un instagram hesabından yüzleri gülümseten kareler eksik olmuyor.

Gerginlik Nihayet Sona Erdi

Esra Erol’un bugün instagram hesabında paylaştığı fotoğraf yine görenlerin kalbini ısıttı. Ünlü sunucu, köpeği ve küçük oğlu Ömer Erol’un sarıldığı fotoğrafı “Evin ayrılmaz ikilisi. Dün birbirlerine küsmüşlerdi. Bugün aralarından su sızmıyor.” notu ile paylaştı. Görünen o ki Özbir ailesinin evinde barış imzalandı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz