Masumiyet Seti Bu Kez İlker Yüzünden “Gerildi”! Serkay Tütüncü Sabaha Kadar Süren Çekimlere Sitem Etti

Dilek

Haberler

14 Nisan 2021

Masumiyet Seti Bu Kez İlker Yüzünden “Gerildi”! Serkay Tütüncü Sabaha Kadar Süren Çekimlere Sitem Etti

Sevilen dizi “Masumiyet”in yıldızı Serkay Tütüncü, eğlenceli set paylaşımlarına kısa bir sitem arası verdi. Sabaha kadar süren çekimleri paylaşan Tütüncü, “Beni övme, bana para ver” diyerek settekileri güldürdü.

Masumiyet

FOX’un sevilen dizisi “Masumiyet”, adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Hülya Avşar gibi önemli isimleri setlere döndüren dizi, genç kadrosuyla da çok dikkat çekti. Sonuçta, kadrodaki starlara güvenen diziler değil, senaryoya yaslanıp oyuncuları parlatan diziler akılda kalıyor! Daha önce pek çok dizide karşımıza çıkan Serkay Tütüncü, İlayda Alişan ve Deniz Işın da güçlü senaryo sayesinde büyük bir çıkış yakaladı. Artık onları kimse tutamaz!

Serkay Tütüncü

Dizi, İlker’i canlandıran Serkay Tütüncü için daha da özel bir yere sahip olmalı. Çünkü 2016’da katıldığı “Survivor” sonrası rotayı oyunculuğa kırsa da, kendisini bu alanda kabul ettirmekte zorlanıyordu. O, çoğunluk için “Survivor Serkay” olarak kaldı. Ta ki “Masumiyet” dizisine kadar. Oyunculuğunun hala eksik yanları olsa da, set disiplini ve çabasıyla büyük takdir topluyor.

Setin Neşe Kaynağı

“Masumiyet” seti kamera arkası videolarıyla da çok meşhur. Espriler ve şakalar havada uçuşuyor! Setin en komiğinin Timur’u oynayan Tolga Güleç olduğunu söyleseler de, genç kadro bu konuda da çok dikkat çekiyor. Deniz Işın, İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü üçlüsü, sette çektikleri videolarla adeta Instagram için de başka bir dizi çekiyor gibi!

Ama dünkü çekimlerden pek video göremedik! Muhtemelen, yoğunluktan dolayı fırsat bulamadılar çünkü gelen tek video sabahın 4’ünde geldi! Serkay Tütüncü, kendisini sahneye hazırlayan ekip arkadaşına “Beni övme, saat sabahın 3’ünde bana iltifat etme” diyerek sitem etti.

Neyse ki, yorgunluğunu espritüel yönüyle harmanlamayı başardı. “Vizontele”nin efsane repliğini bu kez Serkay Tütüncü’den duyduk: “Beni övme, bana para ver!“. “Emekçi kardeşlerimiz” diyerek set ekibine dikkat çeken Serkay Tütüncü, belli ki tüm ekip tarafından çok seviliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz