Sefirin Kızı Onu Çok Yordu! Çekimlerden Bunalan Tuba Büyüküstün Yoğun Set Takvimini Herkese Gösterdi

Aleyna

Haberler

14 Nisan 2021

Sefirin Kızı Onu Çok Yordu! Çekimlerden Bunalan Tuba Büyüküstün Yoğun Set Takvimini Herkese Gösterdi

“Sefirin Kızı”, giderayak başrol oyuncularını yormaya devam ediyor. Bunaldığı için kısa bir İstanbul molası veren Tuba Büyüküstün, yeniden Bodrum’un yolunu tuttu.

Sefirin Kızı

Star TV’nin sevilen dizisi “Sefirin Kızı”, ilk sezonuyla çok sevilmişti. Senaryoda kadının ele alınış şekli nedeniyle eleştirilse de, yüksek izlenme oranlarına ulaşmıştı. Buradaki en büyük pay da başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’e aitti. Ancak bu ikilinin uyumu bile, zorunlu pandemi arası ve senaryonun tıkanmasından dolayı oluşan bıkkınlığı dindiremedi. Ratinglerde giderek aşağı kayan diziye son darbe, başrol oyuncusu Neslihan Atagül’ün vedası oldu.

Tuba Büyüküstün

Sağlık problemleri nedeniyle diziden ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül’ün yerine bomba bir isimle anlaşıldı. Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Tuba Büyüküstün, hem eski çalışma arkadaşlarına olan vefası hem de yüksek ücretin cazibesi nedeniyle setlere döndü. Ancak çoktan tükenmiş bir projeyi star bir isim bile kurtaramazdı! Tuba Büyüküstün’ün tek yapabildiği şey şöhreti sayesinde yurt dışı satışlarını artırmak oldu.

Kısa Bir Mola

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek

Tuba Büyüküstün, 2000’li yıllarda, özellikle Balkanlar ve Orta Doğu’da, yaşanan Türk dizisi furyasının sembol isimlerinden biri oldu. Engin Akyürek’le birlikte oynadıkları “Kara Para Aşk”, dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messi’nin bile favorisiydi! İkili yıllar sonra “Sefirin Kızı” için bir araya gelince, hayranları yine coştu tabii ki. Ama bu coşkunun ratinglere somut bir katkısı olamadı.

Tuba Büyüküstün

Ratinglerde yaşanan hüsran ve set yoğunluğu, Tuba Büyüküstün’ü de yıpratmaya başladı. Son dönemde, Instagram paylaşımlarından bir yorgunluk sinyali almaya başlamıştık. Özellikle kızları Maya ve Toprak’tan ayrı kalmanın onu üzdüğü belliydi.

Neyse ki, ufak bir kaçamak yapma fırsatı buldu!

Set Takvimini Paylaştı

Tuba Büyüküstün

Çekimlerden bunalan Tuba Büyüküstün, kısa bir İstanbul molası verdi. Yoğun set takvimine yetişmek için de gece gece yollara düştü!

Bodrum’a döndüğünü haber veren ünlü oyuncu, set takvimini de paylaşınca neden o saatte yola çıktığını anlamış olduk!

Dayan, Tuba Büyüküstün, ne de olsa 5 bölüm kaldı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz