Sonunda Lalin’i Gördük! Sinem Kobal’ın “Bana Benziyor” Dediği Lalin Bebek Annesinin Sırtından Poz Verdi!

Aleyna

Haberler

14 Nisan 2021

Sonunda Lalin’i Gördük! Sinem Kobal’ın “Bana Benziyor” Dediği Lalin Bebek Annesinin Sırtından Poz Verdi!

Önceki günlerde yakın arkadaşı Burçin Terzioğlu ile Etiler’de bir mekan çıkışı kameralara yakalanan Sinem Kobal, kızı Lalin için “bana benziyor” demişti. Önceki aylarda Lalin’i dünyaya getiren güzel oyuncu, bugün ilk defa “bana benziyor” dediği kızını Instagram hesabında takipçileriyle paylaştı. Sinem Kobal ve Lalin’e kısa sürede like ve yorum yağmuru geldi!

Sinem Kobal Herkesi Şaşırttı!

2016 yılında tüm Türkiye’ni hayranı olduğu Kenan İmirzalıoğlu ile nikah masasına oturan Sinem Kobal; geçtiğimiz aylarda kızı Lalin’i kucağına almıştı. Sansasyonlardan uzak bir hayat süren çiftimiz; Instagram hesaplarını da aktif olarak kullanmıyor. Aslında Instagram hesabı olan sadece Sinem Kobal, yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu Instagram kullanmadığını ve kullanmak istemediğini pek çok kez açıkladı.

Sinem Kobal

Kısa sürede hamilelik kilolarından kurtularak eski fiziğine geri dönen Sinem Kobal; birkaç gün önce yakın arkadaşı Burçin Terzioğlu ile kameralara yakalanmış ve muhabirlerle kısa bir sohbet gerçekleştirmişti. Sinem Kobal’a Lalin’i soran magazinciler güzel oyuncudan; “Güzel geçiyor, her bebek melek zaten biliyorsunuz. Büyüyor bu yüzden çok keyifli. Çok güzel bir duygu, Allah isteyen herkese nasip etsin. Ben de şu an anneliğin tadını çıkartıyorum çok şükür. Bu zorlu günlerde de Lalin bizlere evde neşe kaynağı oluyor.” yanıtını almıştı.

Sinem Kobal

Sonunda Lalin’i Gördük!

Bildiğiniz gibi Lalin bebeği bugüne kadar görememiştik, ancak Sinem Kobal’ın söylediğine göre Lalin kendisine benziyormuş; “Kenan söylemişti, ‘annesine benziyor ama içinden bir Kenan bakıyor’ diye. Bence de öyle daha, 5 buçuk aylık ama bana benziyor bence.”

Bizler Lalin bebeği merak ederken bugün Sinem Kobal hepimizi şaşırttı ve kızı Lalin’le ilk fotoğrafı paylaştı! Kızını sırtına alan Sinem Kobal kısa bir yürüyüşün ardından Instagram hesabından; annesinin sırtından kadraja gülümsemeyi ihmal etmeyen Lalin’in fotoğrafını paylaştı! Her ne kadar Lalin’i net görememiş olsak da; gerçekten Sinem Kobal’a benziyor. Maşallah diyelim güzel Lalin’e ve Sinem Kobal’a!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz