Esra Erol’da Nilüfer – Salih – Mevla Olayı Kaldığı Yerden Devam Ediyor: Nilüfer ve Salih Yalan mı Söylüyor?

Aleyna

ATV

14 Nisan 2021

Esra Erol’da Nilüfer – Salih – Mevla Olayı Kaldığı Yerden Devam Ediyor: Nilüfer ve Salih Yalan mı Söylüyor?

Esra Erol’un programında işlenen konuların bildiğiniz gibi absürtlük sınırı yok! Her geçen gün ülkemizdeki insanların nasıl yozlaştığını ve gerekli şartlar altında kişilerin yapamayacağı hiçbir şeyin olmadığını anlıyoruz. Geçtiğimiz haftalarda yufkacı Muammer Abi’ye kaçan 2 elti ve Gülhan – Muammer konularını yeni yeni sindiriyorduk ki; dün Esra Erol’un programında tanıdık bir simayı yeniden gördük: Hayriye Teyze!

Esra Erol

Esra Erol’da Dejavu!

Geçtiğimiz aylarda 19 yaşındaki kızı Nilüfer’in evden kaçmasının ardından soluğu Esra Erol’da da alan Hayriye Teyze, Nilüfer’in eve döndükten sonra iki ay sonra tekrar evden kaçması üzerine yeniden Esra Erol’un programına geldi. Tam Salih, Mevla ve Nilüfer konusu kapanmıştı ki; tekrardan en başa döndük. Üstelik bu sefer olaylar daha karışık!

Esra Erol

Bugün canlı yayına bağlanan Salih meğerse geçtiğimiz hafta 3 gün eşi Mevla ve ailesinin yaşadığı evde değilmiş! Hatta Salih’in baldızının iddiasına göre; Salih 1 aydır eve gelmiyormuş. Aynı tarihler içinde Salih ve Nilüfer’in ortalıktan kaybolması herkesin aklında soru işaret oluştururken; canlı yayına bağlanan Salih, Nilüfer’in yanında olmadığını ve yayından ayrıldıktan sonra hiç görüşmediklerini iddia etti.

Esra Erol

Nilüfer Kimseye Kaçmadığını İddia Ediyor!

Fakat zaman ilerledikçe, yayından sonra 1 kez mesajlaştıklarını söyleyen Salih’in her zamanki rahat ve umursamaz tavrı hem ekran başındaki seyircileri hem de stüdyodaki herkesi rahatsız etti! Bir insan yaşanan olaylardan hiç mi ders çıkarıp kendini düzeltmez? Salih, Nilüfer hakkındaki bütün iddiaları reddetmeye devam ederken; canlı yayına bağlanan kişi bu sefer Nilüfer’di! Salih’le olmadığını ve kimseye kaçmadığını ifade eden Nilüfer “kafasını dinlemek için” evini terk etmiş.

Ne Salih ne de Nilüfer iddiaları kabul etmemiş olsa da; Salih’in eşi Mevla bugün Instagram’dan bir canlı yayın açarak üstü kapalı bir şekilde Salih’e güvenmekte hata yaptığını, nerede olduğunu bilmediğini ve Salih’in kendisine verdiği sözü tutmadığını söyleyerek ağlamaya başladı! Evet en başa döndük, bakalım bundan sonraki gelişmeler ne olacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz