Game of Thrones’u Aratmayan Savaş Meydanı! Şerefli Bir Ölüm Bekler Bizi: Kuruluş Osman 55. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

15 Nisan 2021

Game of Thrones’u Aratmayan Savaş Meydanı! Şerefli Bir Ölüm Bekler Bizi: Kuruluş Osman 55. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman’da aksiyon ve gerilim bitmiyor. Osman Bey hem düşmanlarına hem de hainlere karşı mücadele ediyor. İşte Kuruluş Osman 55. bölüm fragmanı!

Nikola’nın Papa İşbirliğiyle Planladığı Baskın

Nikola - Kuruluş Osman

Kuruluş Osman’da Nikola Kayı Obası’nın bir süredir yaşadığı iç hesaplaşmalardan yararlanarak Söğüt’e bir baskın düzenlemeyi düşünür. Bunun için de hızla harekete geçer. Nikola Papa’nın ajanları sayesinde Söğüt’ün altına kazılan tünelleri öğrenir. Ve düzenleyeceği baskında bu tünelleri kullanmayı hedefler. Bu arada Osman Bey Nikola’nın Söğüt planlarını öğrenir. Buna karşılık Söğüt’ün düşmesini engelleyecek bir strateji belirler. Söğüt baskını başladığında ise Osman Bey hem Nikola ile kozlarını paylaşmak ister hem de Söğüt için adeta canını ortaya koyar.

İhanetin Bedeli

blank

Bu arada Osman Bey Toy’a düzenlenen saldırıdaki hainin amcası olduğunu öğrenmiş ve hatta onu yakalamıştı. Bu hafta ise amcası Dündar Bey’e bir oyun kurar ve onun İnegöl Kalesi’nden kaçarak kendisine gelmesini sağlar. Ardından amcasını obaya getirir. Papa’nın ajanları olan Melik ve Süleyman’la yüzleştirerek hepsine teker teker ihanetlerini itiraf ettirir. Ve bu itirafın ardında ihanetin cezasının tez elden verilmesine hükmeder.

Kuruluş Osman 55. Bölüm Fragmanı

Togay Osman Bey ile konuşup ona sığınan Yarhisarlı korkakları kendisine vermesini ister. Aksi takdirde obanızı başınıza yıkarız diyerek Osman Beyi tehdit eder. Fakat Osman Bey bu tehdide boyun eğmez ve bana sığınanlara eğer göz dikerseniz kellenizi almadan evvel gözlerinizi oyarım diyerek tehdide sert bir cevap verir. Böylelikle Osman Bey kendisinden başka kimsenin kendi topraklarında söz sahibi olmadığını herkese gösterir. Kuruluş Osman 55. bölüm yine nefes kesen güçlü sahneler ve cihana verilen mücadelelerle ekranlarda.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz