Öyle Sinir Etti ki Tutamadım Kendimi! Ilgaz Çetesi ile Mücadeleye Yeni Başlıyorum: Masumiyet 9. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

15 Nisan 2021

Öyle Sinir Etti ki Tutamadım Kendimi! Ilgaz Çetesi ile Mücadeleye Yeni Başlıyorum: Masumiyet 9. Bölüm Fragmanı

Ela’nın başına gelenlerle başlayan olaylar silsilesinde hala karanlık noktalar bulunurken bu hafta Ilgazlar cephesi için işler zorlaşıyor. İşte Masumiyet 9. bölüm fragmanı!

Hale’nin Çirkin Tuzağı

Masumiyet Hale Hülya Avşar

Geçtiğimiz hafta Hale Timur’u kullanarak kurduğu bir planla Harun ve Bahar’ı aynı anda tuzağa düşürmüştü. Onları buluştukları bir anda fotoğraflatan Hale Bahar’ı Harun’dan para alıyor gibi göstermişti. Bu plan sayesinde Hale bir süreliğine de olsa Harun ve Bahar işbirliğinin önüne geçmeyi başarır. Çünkü Bahar Harun’a olan güvenini kaybeder. Bunun yanı sıra düştükleri bu tuzak mahkemede de karşılarına çıkar ve Bahar kızının davasını satmakla suçlanır.

Bahar’ın Uyanışı

Masumiyet Bahar Deniz Çakır

Ancak Bahar’ın düştüğü bu durum onu birçok konuda kendine getirir. Bir yandan Timur’la boşanmaya karar verirken diğer yandan da Ela’nın İlker’i aklayan ifadesini geçersiz kılarak boşa düşürmeyi amaçlar. Kızını bir psikiyatri heyetine sokmaya ve verdiği ifadenin yaşadığı şok yüzünden tutarsızlığını öne sürer. Bu durum ise Ilgaz cephesinde işleri epey karıştırır.

İlker Yine Ela’yı Dağıtır

Masumiyet Ela İlayda Alişan

Ela ise annesinin düştüğü bu durumu kendince çözmek ister ve yine yolu İlker’den geçer. Fakat İlker’le konuşmak, görüşmek onun dengesini bir kez daha sarsar. Ela bu şekilde bir sarsıntı yaşarken Ilgazlar cephesi ise daha da karışıktır. İlker babasının kararı ile şirket binasına alınmayınca evde Hale ve eşi İsmail arasında büyük bir gerilim patlar. İlker de bu tartışmaya katıldığı esnada “Neden oğluna bunu yapıyorsun?” sorusuna karşılık İsmail Ilgaz “Ben oradaydım ve yaşananları gördüm” der. Bu durum hem Hale’de hem de İlker de bir şok etkisi yaratır.

Masumiyet 9. Bölüm Fragmanı

9. bölüm fragmanında Hale ve İlker büyük bir panik ve merakla İsmail Ilgaz’a o gece neler gördüğünü sormaya devam ederler. İsmail Ilgaz ise “Ne dediysem o, dediğimden ne anladıysanız o” diyerek eve adeta bir bomba koyarak evden çıkar. Ama çıkar çıkmaz bir telefon görüşmesi yararak konuştuğu kişiye “Sana geliyorum” der. O kişi acaba Hale’nin o çok güvendiği Banu mu? Diğer yandan da Ela ve İlker o gece yaşananları hatırlamayı her şeyden çok isterken Harun Ilgaz tüm olanlar için intikam yemini eder.            

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz