Instagram’da da Rakipsiz! Takipçi Rekoru Kıran Müge Anlı İlk Paylaşımıyla Emniyet Genel Müdürlüğü’ne Selam Çaktı

Aleyna

Haberler

14 Nisan 2021

Instagram’da da Rakipsiz! Takipçi Rekoru Kıran Müge Anlı İlk Paylaşımıyla Emniyet Genel Müdürlüğü’ne Selam Çaktı

Nihayet sosyal medyaya adım atan Müge Anlı, daha ilk gününde bir milyon takipçiye koşuyor! İlk paylaşımını da Emniyet Genel Müdürlüğü’nün en sevdiği parçasıyla yaptı.

Müge Anlı

Müge Anlı, televizyon tarihinde adı bir marka haline gelen ender sunuculardan biridir herhalde! İşe magazinle başlasa da, asıl başarısı kayıpları bulma ve aileleri birleştirme konusunda oldu. Hatta o kadar başarılı oldu ki, “fahri polis” unvanı alması an meselesi! İşine duyduğu tutkuyu, çözmeye çalıştığı vakaları daha iyi anlamak için yıllar sonra hukuk alanında yüksek lisans yapmasından da anlayabiliriz. Hal böyle olunca, başarı da görülmemiş bir şekilde geliyor. Artık “X programını izliyorum” yerine “Müge Anlı’da şu vardı” deniyor, benzer programlar bile “Müge Anlı programı” olarak anılıyor!

Sosyal Medyaya İlk Adım

2008 yılından beri bu programı sunan Müge Anlı bir fenomene dönüşse de, sosyal medyadan uzak duruyordu. Bu tercihinin nedenini bilen yok. Belki de izleyici kitlesi ve programa başvuranlar sosyal medyayla o kadar içli dışlı olmadığını içindir. Neyse ki, son dönemde o da dijitale göz kırpmaya başladı. Bir başka “dahi” televizyoncu Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen için bir belgesel hazırlamayı bile düşünüyor!

Dijital platformlara göz kırpan Müge Anlı, Instagram’a da hızlı bir giriş yaptı. İlk günden bir milyona yakın takipçi sayısına ulaştı. Şu an tam 854 bin takipçisi var ve hızla artmaya devam ediyor. Bu hesabı açmakta geç bile kalmış anlayacağınız!

İlk Paylaşım EGM’yle

Müge Anlı

“Müge Anlı ile Tatlı Sert” programı zaman zaman “yoksulların mahkemesi” olarak, Müge Anlı da polis olarak niteleniyor. Gerçekten de, Müge Anlı bazen polisle iş birliği içinde vakaları inceliyor ya da suçlular programdan sonra hemen sorguya alınıyor. Müge Anlı ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün iş birliği, ünlü sunucunun ilk Instagram paylaşımına da konu oldu.

EMG’nin en sevimli üyelerinden biriyle paylaşım yapan Müge Anlı, şimdiden 500 bine yakın görüntüleme aldı. Önümüzdeki günlerde tıklanma rekorları kırmaya da başlar diye düşünüyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz