Esra Erol’da Programı Akıllara Durgunluk Vermeye Devam Ediyor! Aile Kavramına Tepki Olarak Yaşayan: Gülhan!

Aleyna

ATV

8 Nisan 2021

Esra Erol’da Programı Akıllara Durgunluk Vermeye Devam Ediyor! Aile Kavramına Tepki Olarak Yaşayan: Gülhan!

ATV’nin sevilen programlarından olan Esra Erol’da da yaşanan olaylar akıllara durgunluk vermeye devam ediyor. Her olaydan sonra “daha ne olabilir?” diye düşünürken, sağ olsun programa katılan kişiler bize absürtlüğün sınırı olmadığını bir kez daha kanıtlıyor. Geçtiğimiz haftadan beri Muammer ve Gülhan’ın evliliği Esra Erol’un programına damga vurmayı başardı.

Esra Erol

Esra Erol’da Absürtlüklerin Sonu Gelmiyor!

Şarkılar, parkta gezdirilen tavuklar, robot süpürgeler, üçüncü kuma mevzusu, aldatmalar, soybağı karmaşası… Bu hafta Esra Erol’un programında ne ararsanız vardı. Ancak Muammer ve Gülhan’ın evliliği herkesi şaşırttı ve her geçen gün de şaşırtmaya devam ediyor.

Esra Erol'da Programı

İlk olarak önceki hafta eşinin evden kaçtığını söyleyen Muammer abi karısı Gülhan’ı bulmak ve boşanmak için Esra Erol’un programına katıldı. Aslında boşanmak ve affetmek arasında kararsız olduğunu söyleyen Muammer abi her defasında eşini çok sevdiğini dile getirmekten de geri durmadı. Fakat aynı zamanda Gülhan’ın kendisine şiddet uyguladığını ve aldattığını da iddia etti.

“Aile” Kavramına Tepki: Gülhan!

Programa katılan Gülhan ise ilk günden itibaren Esra Erol’a sevgisini ve Muammer’e nefretini her cümlesinde ifade etti. Söylenenlere göre Gülhan, sevgilisi ve dini nikahlı eşi Sezai’nin yanına kaçmış. Zaten Muammer’le evlenmeden önce de Sezai’yle birlikte olan Gülhan, Sezai hırsızlık nedeniyle hapise girince Muammer’le evlenmiş.

Esra Erol'da Programı

Dün eşi Muammer’le barışacağını söyleyen Gülhan, bugün yine fikir değiştirip; evli sevgilisi ve çocuğunun babası Sezai ile barışacağını söyleyince ortalık karıştı. Gülhan’ın çocuğunun biyolojik babası Sezai, kimlikte görünen babası Özcan diye bir adam ama çocuğun baba dediği kişi Muammer…

Dark senaryosu gibi değil mi ya? Olayın içinde bambaşka bir olay! Aile kavramına tepki olarak hayatını sürdüren Gülhan, bakalım yarın neler yapacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz