Masterchef’in Sevilen Jürilerinden Somer Sivrioğlu Aşka Geldi: Kendisinden 20 Yaş Küçük Sevgilisine İlan-ı Aşk Etti!

Aleyna

1 Kasım 2021

Masterchef’in Sevilen Jürilerinden Somer Sivrioğlu Aşka Geldi: Kendisinden 20 Yaş Küçük Sevgilisine İlan-ı Aşk Etti!

TV8’in sevilen yarışmalarından Masterchef jürileri aşka gelmeye devam ediyor! Yarışmanın ilk sezonunda eşini aldattığı iddialarıyla gündeme gelen Somer Sivrioğlu, kendisinden 20 yaş küçük sevgilisine olan sevgisini Instagram hesabından paylaşınca ortalık karıştı.

Yarışmanın Başarısı Herkesin Dilinde!

Bildiğiniz gibi Masterchef yarışması son sürat devam ediyor. Son yılların en sevilen yarışmalarının başında gelen Masterchef’te artık yedek yarışmacılar da bitince yavaş yavaş finale doğru adımlar atılmaya başlandı. Dün akşam Masterchef’in genç yarışmacılarından Ateş’in elenmesiyle birlikte artık yarışmacılar 12 kişi olarak yarışmaya devam ediyorlar. Kendi hayran kitlelerini oluşturan yarışmacılar sosyal medyada da oldukça seviliyor.

blank

Masterchef yarışmasının bu denli sevilmesinin en büyük nedenlerinin başında ise elbette jüri üyeleri var. İlk sezon Danilo Zanna yerine Hazer Amani’yi görüyorduk ancak Hazer Amani, ilk sezonun ardından Fox TV’deki başka bir yarışmaya sunucu olarak transfer oldu ancak o yarışma Masterchef ile mücadele edemeyerek ekranlara veda etti. Hazer Amani’den oluşan boşluk ise sosyal medyanın sevilen simalarından Danilo Zanna ile dolduruldu.

blank

Somer Sivrioğlu Aşka Geldi!

Bu üç jüri üyesinin uyumları ise Acun Ilıcalı’dan bile övgü almayı başarmıştı; “Masterchef daha önce Türkiye’de denendi, tutmadı. Başka yemek programları denendi, tutmadı. Biz bence çok doğru üç şef bulduk. Bu kadar zirvede olan üç ismin bizim programımızda yer almaları beni çok mutlu ediyor. Masterchef’in sihri üç şefimiz.”

blank

Her yeni sezonda reytinglerde daha da yukarı çıkmayı başaran Masterchef yarışmasının jürilerinin özel hayatlarında başarıları devam ediyor. Somer Sivrioğlu, yarışmanın ilk sezonunun ardından yapım ekibinden biriyle aşk yaşamaya başlamış ve bu ilişkileri ayyuka çıkınca eşinden ayrılmak zorunda kalmıştı ancak o günlerin ardından genç sevgilisi ile dolu dizgin aşklarına devam eden çiftimiz artık sosyal medyadan da birbirlerine ilanı aşk etmekten geri durmuyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz