Esra Erol’un Programında “Genişlik” Kavgası! Seyirciler Ekran Başında Saç Baş Yoldu: Bu Nasıl Evlilik?

Aleyna

Haberler

21 Ekim 2021

Esra Erol’un Programında “Genişlik” Kavgası! Seyirciler Ekran Başında Saç Baş Yoldu: Bu Nasıl Evlilik?

Güzel sunucu Esra Erol’un derdi tasası bitmiyor! Programa kişilerin absürtlük sınırları her geçen gün artmaya devam ederken, son birkaç gündür programda işlenen Ayşe ve Hasan’ın ilişkisi kafaları karıştırmaya devam ediyor. Bugün programa bağlanan Ayşe’nin babasının söylediği sözler ise hem seyircileri hem de sosyal medya kullanıcılarını çileden çıkarttı. Birçok sosyal medya kullanıcısı, Ayşe’nin babası için “Bu ne genişlik!” demeden duramadı.

Program Bitiyor mu?

Esra Erol’un ne kadar başarılı bir sunucu olduğunu hepimiz biliyoruz. Uzun yıllardır evlerimize konuk olan Esra Erol son 5 yıldır Müge Anlı’nın konseptiyle yoluna emin adımlarla devam ediyor. Müge Anlı ile aralarındaki rekabet bazen kızışıyor olsa da seyirciler iki reyting kraliçesini de çok seviyor.

blank

Ancak önceki günlerde RTÜK, Esra Erol ve Müge Anlı dahil birçok gündüz kuşağı programına uyarı göndererek işledikleri konuların Türk aile yapısını bozduğunu söyledi bu durumun ardından Esra Erol ve Müge Anlı fanları programların final vereceğini düşünmeye başladı.

blank

Akıl Tutulması Yaşadık!

Programlar biter mi bitmez mi orası bilinmez ancak Esra Erol’un programında yaşanan olaylar bizlere akıl tutulması yaşattığı kesin! Önceki günlerde Hasan Hüseyin, Esra Erol’un programına katılarak eşi Ayşe’nin Hasan ismindeki biriyle kaçtığını ve çocuklarından birini götürdüğünü iddia etti.

Bu iddianın ardından Ayşe hem telefona bağladı hem de stüdyoya geldi ve Hasan Hüseyin’in kendisini defalarca kez aldattığını söyledi. İkili arasında gerilim tavan yapmışken bir de Ayşe’nin babası canlı yayına bağlandı ve söyledikleri ile herkesi şoke etti. Kızının kaçtığı Hasan’ı savunan ve Ayşe’nin yaptığı normal gören babanın tavırları sosyal medyada olay oldu. Birçok sosyal medya kullanıcısı “Bu ne genişlik!” demeden duramadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz