Camdaki Kız Dizisinin Yıldızı Burcu Biricik’in İkiz Gibi Benzediği O Kişiyi Görenler Gözlerine İnanamadı! Bu Benzerlik Ortalığı Karıştırdı!

Aleyna

Haberler

22 Ekim 2021

Camdaki Kız Dizisinin Yıldızı Burcu Biricik’in İkiz Gibi Benzediği O Kişiyi Görenler Gözlerine İnanamadı! Bu Benzerlik Ortalığı Karıştırdı!

Burcu Biricik, şüphesiz son yıllarda kariyerinde oldukça büyük işler başardı ve tüm Türkiye tarafından konuşulan bir isim oldu. Başarılı kariyeri ve duru güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu, şimdilerde Camdaki Kız dizisi ile ekranlara geliyor ve magazin gündeminde de bu dizideki performansı ile epey olay yaratıyor. Güzel oyuncu şu sıralar kariyeriyle böylesine konuşulurken geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir fotoğraf ortalığı karıştı. İşte görünce oldukça şaşıracağınız o fotoğraf!

Camdaki Kız Dizisinin Başarısı Katlanarak Artıyor!

Gülseren Budayıcıoğlu, son zamanlarda adını en çok duyurmayı başarmış yazarlardan birisi. Neredeyse yazdığı tüm kitapları, televizyona uyarlanan ve bu yapımlarda ülkedeki herkesi etkilemeyi başaran Gülseren Budayıcıoğlu’nun ekranlara uyarlanan kitaplarından birisi de Camdaki Kız olmuştu.

Gerçek bir hayat hikayesine dayanan öyküsüyle hepimizi epeyce etkilemeyi başaran Camdaki Kız, ilgi çekici konusunun yanında kaliteli oyuncu kadrosuyla da oldukça konuşulmuştu.

Duru bir güzelliğe sahip olan Burcu Biricik, Gülseren Budayıcıoğlu’nun diğer yapımlarından biri olan Kırmızı Oda’daki performansından sonra Camdaki Kız’da başrol olmasıyla hepimizi sevindirmişti.

Uzun yıllardır ekranlarda olan fakat son birkaç yılda yıldızının daha da parladığına şahit olduğumuz Burcu Biricik, nadir güzelliği ile herkesi etkilemeyi başarıyor, dizideki karakteriyle de birebir örtüşüyor bu nedenle.

Peki, böylesine güzel bir oyuncunun neredeyse ikizi gibi benzediği biri olsaydı ne düşünürdünüz?

Genetiği Güzel Aile!

Geçtiğimiz günlerde Burcu Biricik’in abisinin bir görüntüsü ortaya çıktı ve kardeşler arasında olan benzerlik herkesi hayrete düşürmeyi başardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz