Enis Arıkan Dostu Düşmanı Çatlattı: Başarılı Oyuncu Bakın Hangi Konuda Şovunu Yaptı!

Aleyna

Haberler

22 Ekim 2021

Enis Arıkan Dostu Düşmanı Çatlattı: Başarılı Oyuncu Bakın Hangi Konuda Şovunu Yaptı!

Enis Arıkan, Türkiye’nin en sempatik oyuncularından biri. Bir yandan oldukça iyi yapımlarda yer alarak oyunculuk kariyerini zirveye taşıyan yakışıklı oyuncu, bir yandan da sosyal medya da fenomen olma yolunda ilerliyor. Durum böyle olunca başarı üstüne başarı kazanan ünlü isim, bakın geçtiğimiz saatlerde Instagram üzerinden hangi başarısını duyurdu!

Yıllara Meydan Okuyor!

Enis Arıkan, neredeyse 15 yıldır ekranlarda olan bir isim. Bu zamana kadar sayısız yapımda yer alan yakışıklı oyuncu oynadığı dizi ve filmler bir yana sunduğu eğlence programlarıyla da biliniyor.

Genellikle komedi türü yapımlarda yer alan yakışıklı oyuncu, milyonları güldürmeyi başarsa da son zamanlarda bizi epeyce şaşırtan bir yapımda kendini gösterdi.

Camdaki Kız dizisinde Muzo karakterini canlandıran ve hepimize sergilediği performansla şok üstüne şok yaşatan Enis Arıkan, şu sıralar oldukça yoğun bir çalışma temposuna sahip.

Uzun saatler boyunca sette olan Enis Arıkan, diğer oyuncularla birlikte geçirdiği eğlenceli zamanları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

Eee arkasında böylesine emek veren ve gecesini gündüzüne katan bir set ekibini barındıran Camdaki Kız dizisi de başarıdan başarıya koşuyor.

İlk Sırada!

Perşembe günleri ekranlara gelen Camdaki Kız dizisi, perşembenin en çok izlenen dizisi olmayı başardı ve reyting sıralamalarını bir kez daha yerle bir etti. Bizde böylesine yoğun bir tempoda çalışan Camdaki Kız dizisi oyuncularını bu başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz