Masumlar Apartmanı’nın Güzelleri Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın Mutlu Günü: Çocuk Gibi Eğlendiler!

Aleyna

Haberler

21 Ekim 2021

Masumlar Apartmanı’nın Güzelleri Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın Mutlu Günü: Çocuk Gibi Eğlendiler!

Masumlar Apartmanı’nın güzel oyuncuları Merve Dizdar ve Ezgi Mola hem çok yakın arkadaş hem de oldukça yetenekli oyuncular. Hatta ne denli yetenekli oldukları bize her defasında kanıtlamaktan da geri durmuyorlar. Bugünlerde ise Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ı tatlı bir telaş sardı. Güney Amerika’nın Oscar’ı olarak bilinen Produ ödüllerinde Türkiye’den tam 5 tane kadın ve 5 tane erkek oyuncu finale kaldı. Bu 5 kadın oyuncuların 2’si ise Merve Dizdar ve Ezgi Mola! İki arkadaşın birbirlerini kutlama şekli ise sosyal medyada olay oldu.

Güney Amerika’da Türk Rüzgarı!

Türk dizilerinin Güney Amerika’da ne kadar başarılı olduğunu bilmeyen yoktur! Bu başarı elbette karşılıksız kalmadı ve Güney Amerika’nın Oscar’ı olarak bilinen Produ ödüllerinde tam 10 tane Türk oyuncu finale kalmayı başardı.

blank

“En İyi Kadın Oyuncu” kategorisinde 5 Türk kadın oyuncudan; “Sadakatsiz” dizisindeki “Asya Yılmaz” rolüyle Cansu Dere, “Masumlar Apartmanı” dizisindeki “Gülben Derenoğlu” rolüyle Merve Dizdar, “Sen Çal Kapımı” dizisindeki “Eda Yıldız” rolüyle Hande Erçel, Masumlar Apartmanı dizisindeki Safiye Derenoğlu rolüyle Ezgi Mola ve Hercai dizisindeki Reyyan Şadoğlu rolüyle Ebru Şahin finale kaldı. En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde ise 5 Türk erkek oyuncudan Engin Akyürek Sefirin Kızı dizisindeki Sancar Efe rolü, Akın Akınözü Hercai dizisindeki Miran Aslanbey rolü, Kerem Bürsin Sen Çal Kapımı dizisindeki Serkan Bolat rolü, Caner Cindoruk Sadakatsiz dizisindeki Volkan Arslan rolü, Birkan Sokullu ise Masumlar Apartmanı dizisindeki Han Derenoğlu rolü ile finale kaldı.

Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın Mutlu Günü!

blank

Elbette yakın arkadaşlar Ezgi Mola ve Merve Dizdar bunu kutlamadan duramadı. Dizide iki kız kardeşi canlandıran Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın başarısı hepimizin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Ezgi Mola da, yakın arkadaşını Instagram’dan kutlamayı ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz