Esra Erol’un Programında Mehmet ile Gülfidan’ın İlişkisi Olay Oldu: Ali Özbir Bile Tahammül Edemedi!

Aleyna

ATV

12 Ekim 2021

Esra Erol’un Programında Mehmet ile Gülfidan’ın İlişkisi Olay Oldu: Ali Özbir Bile Tahammül Edemedi!

ATV’de yayınlanan Esra Erol’un programındaki konular ve konuklar şaşırtmaya devam ediyor. Her programda biraz daha absürtlüğün sınırını zorlayan kişiler hem Esra Erol’a hem de ekran başındaki seyircilere saç baş yoldurtuyor. Bugün yayınlanan programda Mehmet ve Gülfidan’ın ilişkisi, Esra Erol’un eşi Ali Özbir’e bile illallah ettirmeyi başardı!

Programlar Yasaklanıyor mu?

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde gündüz kuşağı kraliçeleri Esra Erol ve Müge Anlı’nın programlarının yayından kaldırılma ihtimali gündeme gelmiş ve seyirciler bu konuda endişe duymaya başlamıştı. Bunun en büyük nedeni ise Esra Erol ve Müge Anlı’nın ardından tam 4 farklı kanalda daha aynı programların klonlanmaya çalışılması. Kanal D’de, Ece Üner’in programı, Fox TV’de Fulya Öztürk’ün programı, Show TV’de Didem Arslan Yılmaz’ın programı hatta Star TV’de Seda Sayan’ın programıyla birlikte toplamda 6 tane aynı konuları işleyen program karşımıza çıkıyor

blank

RTÜK ise gelen şikayetlerden sonra, son çare olarak gündüz kuşağında program yayınlayan 7 kanala uyarı yazısı gönderdi. ATV, Kanal D, FOX, Beyaz TV, Star TV, TV8, Show TV’ye gönderilen yazıda “Bu tür yayınların geneli değerlendirildiğinde, içeriği oluşturan konuların daha çok eşlerin birbirlerini aldatması, çarpık ilişkiler gibi toplumun millî ve manevi değerleri ile bağdaşmayan ve Türk aile yapısına uymayan olaylar üzerine odaklandığı tespit edilmiştir” açıklaması yapıldı.

Mehmet ve Gülfidan!

Esra Erol’un programı ikinci kez RTÜK’ten veto yer mi bilinmez ama canlı yayında sabırlarımızın oldukça zorlandığı kesin! Mehmet isimli bir adam Esra Erol’un programına katılarak eşi Gülfidan ile barışmak istediğini dile getiriyor. Çalışmayı sevmediğini her fırsatta dile getiren Mehmet, canı sıkıldıkça işlerden ayrılıyormuş. Son olarak ise 17 yaşındaki oğlunu bahane ederek eski eşinin evinde kalınca, Gülfidan için bardaktan taşan son nokta olmuş ve Mehmet’i terk etmiş. Eşiyle barışmak için Esra Erol’a gelen Mehmet’in isyanı üzerine Gülfidan stüdyoya geldi ancak eşini affetmeyeceğini söyledi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz