Koronavirüs Nedeniyle Selçuk Tektaş’ı Kaybeden Alişan’ın Uyarısı Herkesi Sarstı: “Gidenin Ardından Yapılacak…”

Aleyna

Haberler

13 Ekim 2021

Koronavirüs Nedeniyle Selçuk Tektaş’ı Kaybeden Alişan’ın Uyarısı Herkesi Sarstı: “Gidenin Ardından Yapılacak…”

Ünlü şarkıcı Alişan, dün akşam paylaştığı Koronavirüs tablosuyla yürekleri parçaladı. Havaların soğuması ve aşılı kişilerin bağışıklıklarını kaybetmeleriyle birlikte hem vaka hem de vefat sayılarının artmasına en çok üzülen kişilerden biri de şüphesiz Alişan, geçtiğimiz aylarda kardeşi Selçuk Tektaş’ı Koronavirüs nedeniyle kaybeden Alişan, güncel Koronavirüs tablosunu paylaşarak dikkatsiz davranan kişileri uyardı ancak yazdıklarıyla herkesin içini parçaladı.

İşler Tersine Döndü!

Bildiğiniz gibi Tektaş ailesi oldukça sıkı aile bağlarına sahip. Hem kendi çekirdek ailesi hem de annesi ve erkek kardeşiyle sık sık görüşen Alişan ailesine hiçbir zaman arkasını dönmüyordu hatta Alişan’ın menajerliğini ise kardeşi Selçuk Tektaş üstleniyordu. İki kardeş sırt sırta vererek tüm zorlukları birlikte aşıyor, birlikte para kazanıyor ve birlikte güzel bir hayat sürüyordu.

blank

Bu aileye ise 2018 yılında Buse Varol katıldı, müzmin bekar Alişan’ın hayatına giren Buse Varol kısa sürede hem Tektaş ailesinde hem de sosyal medyada oldukça sevildi. Buse Varol – Alişan ikilisine ise kısa süre içinde Burak ve Eliz katıldı. 4 kişilik çekirdek aile olarak mutlu günler geçiren Tektaşların hayatı bir anda tersine döndü.

Alişan Takipçilerini Uyardı!

Yazın gelişiyle birlikte yeni işler ve yeni tatil planları yapan iki aileyi Koronavirüs ayırdı. 41 yaşındaki Selçuk Tektaş, Koronavirüse yakalandı ve hastanelik oldu. Yoğun bakımda bir ay tedavi görmesine rağmen hayatını kaybetti, bu acı haber ise Tektaş ailesini yıktı.

blank

Cenazenin ardından yas tutmaya başlayan Alişan, dün akşam artan Koronavirüs vakalarını paylaşarak takipçilerini uyardı ancak Alişan’ın yazdıkları sosyal medya kullanıcılarının içini yaktı; “Hasta sayısı da vefat sayısı da çok fazla… Her gün ortalama 200 kişinin ocağına ateş düşüyor. Görüyorum kimse maske takmıyor, mesafeye dikkat etmiyor. Allah aşkına dikkat edin, gidenin ardından ağlamaktan, özlemekten, dua etmekten başka bir şey yapamıyorsunuz…”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz