Dedikodu Kazanı: Seren Serengil’in Şampuanı, Haluk Levent’in Kızıyla İmtihanı, Buse Varol’un Yeni Dizisi

Aleyna

Dedikodu Kazanı

11 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: Seren Serengil’in Şampuanı, Haluk Levent’in Kızıyla İmtihanı, Buse Varol’un Yeni Dizisi

11 Mart Perşembe gününün en çok konuşulan konularını derlediğimiz magazin turuna başlıyoruz, bugün de gıybete doyacağız!

1. Seren Serengil’in Havyarlı Şampuanı Çıkıyor!

Seren Serengil

Magazin dünyasının en kaotik yorumcusu Seren Serengil de adına marka çıkartan ünlülerimizden oldu! 2020 yılında kozmetik ürün çıkartmak neredeyse akım haline geldi. Fakat Seren Serengil, farkını ortaya koydu ve Mart ayının sonunda havyarlı şampuanın piyasaya çıkacağını açıkladı. Hatta sadece açıklamakla kalmadı, reklam filmi çekti! Ne diyelim, hayırlı olsun Sero’muza!

2. Buse Varol ve Küçük Oğlu Burak Kameralara Yakalandı!

Alişan, Buse Varol, Burak ve Eliz

Alişan’ın eşi Buse Varol, oğlu Burak’la birlikte Nişantaşı sokaklarında muhabirlere yakalandı. Burak’la birlikte kısa bir röportaj veren Buse Varol, evde 3 tane yardımcısı olduğunu açıklayarak; Haziran ayında yeni bir diziye başlayacağını söyledi. Küçük Burak’a da mikrofon uzatıldığında en çok annesini sevdiğini söyledi. Aman Alişan duymasın! Bu arada detaylar için:

3. Gülşah Saraçoğlu’nun Ajda Pekkan İçin “Tasarladığı” Kıyafet Çakma Çıktı!

Ajda Pekkan

Ünlü şarkıcı Ajda Pekkan, bir mobilya markasının reklam yüzü oldu! Yeni reklam filmi için kamera karşısına geçen güzel şarkıcının, reklamda giydiği elbiseyi; Gülşah Saraçoğlu, Ajda Pekkan’a “özel tasarladığını” söylemişti. Fakat Gülşah Saraçoğlu’nun özel tasarım dediği kıyafet, Vera Wang’ın yeni gelinlik koleksiyonundan bir parça çıktı! Bu arada detaylar için:

4. Camdaki Kız Dizisinin İlk Fragmanı Geldi!

Gülseren Budayıcıoğlu kitaplarından uyarlanan dizilere bir yenisi daha katılmaya hazırlanıyor! Kanal D’nin yeni dizisi Camdaki Kız’ın fragmanı yayınlandı. Burcu Biricik’in başrolünde olduğu dizinin fragmanında İstiklal Caddesinde tanıdık bir peri kızı görüyoruz! Bu arada detaylar için:

5. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’na 700 Bin TL Şoku!

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu

Geçtiğimiz aylarda kızları Lalin’i kucaklarına alan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, son yıllarda yaz aylarını İstanbul’da değil, Marmaris’te geçiriyor. Genellikle Marmaris Selimiye’de hep aynı yazlık evi kirayalan çiftimiz, bu sene ev sahibinin fahiş fiyat teklifiyle oldukça şaşırdılar! Ev sahibi sezonluk 700 bin TL isteyince, çiftimiz başka evler bakmaya başlamış. Bu arada detaylar için:

6. Haluk Levent’in Kızıyla Arası Bozuk!

blank

Sevilen şarkıcı Haluk Levent önceki gün bir alışveriş merkezinde eski eşi Neslin Yonar ile evliliğinden dünyaya gelen 13 yaşındaki kızı Ela ile görüntülendi. Fakat baba kızın keyifsiz halleri kameralardan kaçmadı. Haluk Levent bu olaya ilişkin: “Ergenlik durumları, biraz tavır yapıyor. Aramız limoni” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz