Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen’i de Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde Göreceğiz! İlk Detaylar Belli Oldu

Aleyna

Haberler

2 Mart 2021

Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen’i de Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde Göreceğiz! İlk Detaylar Belli Oldu

Yönetmenliğini Burak Kuka’nın yaptığı, Türkiye’nin ilk rap filmi “Kovala” cuma günü Exxen’de izleyiciyle buluşuyor. Dikkat çeken konusu ve oyuncu kadrosuyla gündem olan “Kovala”nın başrolünde Sadakatsiz’den tanıdığımız Melis Sezen var.

Kovala-Sadakatsiz-Melis Sezen- Derin

Yapımcılığını TAFF, Wovie, RetroPro, DMC ve NETD’nin üstelendiği, Türkiye’nin ilk rap filmi “Kovala” geliyor. Exxen’de yayınlanacak filmin başrollerini Stabil (Dağra Solmaz), Ozan Akbaba, Melis Sezen ve Hande Soral paylaşıyor. ‘’Hayatı Rap ile Kovalayanların Hikayesi’’ ile yola çıkan dizinin afişi bile heyecan yarattı.

Kovala-Sadakatsiz-Melis Sezen- Derin

Kovala’da, içinde bulunduğu reklamcılık sektöründen kopmak isteyen Demir ile müziği için mücadele veren rapçi Dağra’nın hikayesini izliyoruz. Demir ile Dağra’nın yollarının kesişmesi ile nasıl olaylar gelişecek hep beraber göreceğiz.

Yepyeni Bir Melis Sezen

Kovala-Sadakatsiz-Melis Sezen- Derin

Kovala’nın olay kadrosunda ise Sadakatsiz dizisiyle hepimizin çok sevdiği Melis Sezen yer alıyor. Sadakatsiz’in Derin karakterine hayat veren Melis Sezen, Kovala’da nasıl birini canlandıracak merakla bekliyoruz.

IMDB Starmetre Listesinin İlk 100’ünde Bir Türk Güzel

Kovala-Sadakatsiz-Melis Sezen- Derin

2 Ocak 1997 doğumlu genç oyuncunun babası Arnavut, annesi ise Selanik göçmeni. Ailesinin yeteneğini fark etmesiyle oyunculuk eğitimine başlayan Melis, o zamanlar henüz 12 yaşındaydı. Koç Üniversitesi mezunu olan güzel yıldız, Hayat Bazen Tatlıdır ile kariyerine başladı.

Kovala-Sadakatsiz-Melis Sezen- Derin

Sinemaya bağımsız filmlerle başlayan Melis Sezen, Dünya Hali ve Tilki Yuvası’nda oynadı. Bağımsız filmlerle kendini kanıtlayan güzel oyuncu, Yarış Atı Bold Pilot ile ilk ciddi rolünü aldı.

blank

Siyah İnci, Leke gibi projelerde başarılı performans sergileyen Melis’in asıl çıkışı ise Ya İstiklal Ya Ölüm’le oldu. Kanal D’nin fenomen dizisi Sadakatsiz’le büyük bir hayran kitlesine ulaşan genç oyuncu, IMDB’nin Starmetre listesinde ilk 100’e girerek birçok Hollywood yıldızını geride bıraktı.

Böyle Yetenek Görülmedi

Oyunculuğu, duru güzelliği ve akademik başarısıyla takdire şayan olan güzel yıldızın danstaki yeteneğine de Enis Arıkan’ın Exxen’deki programında şahit olduk. Melis Sezen’i tebrik ediyor, “Kovala”nın ona şans getirmesini diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz