Dedikodu Kazanı: Demet Akalın’ın 27 Bin’lik Garibanlığı, İstenmeyen Gelin: Hande Erçel, Tolga Karel CEO Oldu!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

24 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: Demet Akalın’ın 27 Bin’lik Garibanlığı, İstenmeyen Gelin: Hande Erçel, Tolga Karel CEO Oldu!

Magazin dünyasında bugün de sular durulmadı. Bakalım 24 Mart Çarşamba günü neler olmuş, hep beraber inceleyelim!

1. Demet Akalın Garibanlık Modunu Açık Unutmuş!

Demet Akalın

Bir alışveriş merkezinde mağaza turu yaparken kameralara yakalanan güzel şarkıcı, giydiği kıyafetlerin sponsorlardan geldiği ve çok pahalı olmadıklarını aksine ucuz olduklarını ifade etti! Demet Akalın yine gariban modunu açık unutmuş. Bu sözleri söylerken güzel şarkıcının üzerindeki kıyafetlerin değeri tam 27 bin TL idi. Bu arada detaylar için:

2. Nisa ve Cemal Can’ın Dostluğu Bitti!

Cemal Can ve Nisa

Survivor’da yakın arkadaşlıklarıyla dikkat çeken Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı, yarışmanın ardından görüşmemeye başlamıştı! Cemal Can ve Nisa hayranlarını oldukça üzen bu tutum; Instagram’a taşındı. Bir dönem yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Nisa ve Cemal, Instagram hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bıraktı! Bu arada detaylar için:

3. Arka Sokaklar’da Koronavirüs Krizi!

Arka Sokaklar

Kanal D’nin sevilen dizilerinden Arka Sokaklar’da Koronavirüs paniği yaşanıyor! İlk olarak Yüsra Geyik’in Koronavirüs testi pozitif çıkınca dizi çekimleri ertelenmişti. Bugün ise Merve Oflaz’ın da testinin pozitif çıktığı açıklandı. Bakalım daha kimler pozitif çıkacak? Bu arada detaylar için:

4. Hande Erçel “İstenmeyen Gelin” İlan Edildi!

Hande Erçel ve Murat Akdoğan

Güzel oyuncu Hande Erçel’in adı zengin iş insanı Murat Akdoğan’la anılmaya başlamıştı! Bir aydır gizli bir birliktelik yaşadıkları iddia edilen Hande Erçel ve Murat Akdoğan hakkında ortaya yeni bir söylenti atıldı. Söylenenlere göre, Murat Akdoğan’ın ailesi oğullarının Hande Erçel’le birlikte olmasına izin vermemiş! Bu arada detaylar için:

5. Tolga Karel ABD’de Lojistik Şirketi Kurdu!

Tolga Karel

Bir dönemin efsane dizisi Yaprak Dökümü’nde canlandırdığı karakterle kısa sürede ün kazanan Tolga Karel, Survivor’ın ardından Türkiye’yi terk ederek Amerika’ya taşınmıştı. 80 dolarla gittiği Amerika’da tır şöförlüğü yapmaya başlayan Tolga Karel, bugün Instagram hesabından lojistik şirketi kurduğunu ve 2026 yılında 100 tırı olan bir şirketin CEO’su olmayı hedeflediğini açıkladı. Tebrikler!

Benzer Haberler

Magazin güzeli 26 Mart 2021

Demet Akalın iyi para veriyor fakat hala ucuz
Nisayla cemale üzüldüm ins barisirlar

Yorum Yaz