“Evde Kal” Çağrısı Yapan Enis Arıkan, İrem Derici ve Buray’ın “Gizli” Partisini Polisler Bastı: Kaçan Kaçana!

Aleyna

Haberler

2 Haziran 2021

“Evde Kal” Çağrısı Yapan Enis Arıkan, İrem Derici ve Buray’ın “Gizli” Partisini Polisler Bastı: Kaçan Kaçana!

1 yılı aşkın süredir hepimizi sosyal hayattan alıkoyan Koronavirüs pandemisi, zorunlu sosyal mesafe ile birlikte yasakları da beraberinde getirdi. Uzun süredir kapalı olan restoran ve kafeler 1 Haziran itibarı ile belli kurallar çerçevesinde açıldı. Sosyalleşmeyi özleyen herkes gibi ünlüler de bu fırsatı değerlendirip mekanlara akın etti.

Restoranda Doğum Günü Partisi

Eğlence mekanlarının kapalı olması sebebiyle ünlü bir restoranda doğum günü partisi için bir araya gelen İrem Derici, Derya Uluğ, Buray, Cem Belevi, Enis Arıkan ve daha birçok ünlü isim felekten bir gece çaldı. O kadar müzisyen ve oyuncu bir araya gelince şarkıların ardı arkası kesilmedi.

Uzun süredir yasaklar sebebi ile bir araya gelemeyen, görüşseler de gönüllerince eğlenemeyen ünlü isimler, adeta birbirlerinden uzakta geçirdikleri günlerin acısını çıkardı. İddialara göre her telden şarkıların çalınıp söylendiği gece, yasakların başladığı 22.00’den sonra da devam etti.

blank

Ünlülerimiz yasağı deledursun, İstanbul Asayiş ekipleri de dün gece görev başındaydı. Ayaklı Gazete’nin haberine göre restoranın hala açık olduğunu farkeden polisler, ne olup bittiğini anlamak için mekana girdi. Polisleri gören ünlüler ise çil yavrusu gibi dağıldı. Mekanın arka kapısından ormana çıkan ünlü isimler ağaçların arkasına saklansa da polis ekiplerinden kaçamadı. Tüm saklanma çabalarına rağmen polis tarafından yakalanan ünlüler yasağı ihlal ettikleri gerekçesi ile ceza yemekten kurtulamadı.

İrem Derici’nin İlk Yasağı Değil

Üstelik bu İrem Derici’nin yediği ilk ceza da değildi. Şubat ayında 6 arkadaşı ile birlikte Caddebostan sahilinde maskesiz ve sosyal mesafesiz piknik yaparken görüntülenen İrem Derici, muhabirlere ‘istediğiniz yere şikayet edin’ sözleriyle çıkışmıştı. Olayın ardından Kadıköy Kaymakamlığı sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak İrem Derici’ye para cezası verildiğini açıkladı.

blank

Kadıköy Kaymakamlığı paylaşımında “Bazı basın yayın organlarında şarkıcı İrem Derici ve arkadaşlarının Covid-19 tedbirlerinden olan sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal ederek sahilde piknik yaptıklarına ilişkin haberler yer almıştır. Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan araştırmalarda paylaşıma konu olan ve içeriği itibariyle Covid-19’la mücadele kapsamında alınan tedbirlere aykırılık teşkil eden bu görüntülerin 10.02.2021 günü saat 18:30 sıralarında Caddebostan Sahili’nde çekildiği tespit edilmiştir. Yapılan tespitler çerçevesinde Kaymakamlığımızca yasak ihlalinde bulunan İrem Derici’ye toplamda 4.369TL idari yaptırım cezası uygulanmıştır. Diğer şahısların kimlik tespit çalışmaları devam etmektedir.” ifadelerine yer verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz