Evlilik Telaşıyla Acun Ilıcalı’nın Doğum Gününü Unutan Şeyma Subaşı’nın İmdadına Çağla Altunkaya Yetişti!

Aleyna

Haberler

1 Haziran 2021

Evlilik Telaşıyla Acun Ilıcalı’nın Doğum Gününü Unutan Şeyma Subaşı’nın İmdadına Çağla Altunkaya Yetişti!

İlişkileri, özel hayatı ve kariyeri ile her zaman sosyal medyanın gündeminde olan Acun Ilıcalı bugün doğum günü vesilesiyle kutlama babında bazı fotoğraflar paylaştı. Paylaştığı karelerde kızları, ekip arkadaşları ve tabii ki Çağla Altunkaya ile birlikte olduğu görülen Acun Ilıcalı’ya acaba Şeyma Subaşı’dan bir kutlama geldi mi? İşte detaylar!

Nefesim Kesildi!

Bugüne kadar üç kez evlenen Acun Ilıcalı’nın bilindiği gibi Banu, Melisa, Leyla ve Yasemin Ilıcalı olmak üzere tam dört kızı var. Doğum gününde kızlarının kendisini yalnız bırakmadığından bahseden Acun Ilıcalı Instagram hesabından yayınladığı fotoğraflara bir de teşekkür mesajı ekledi. “Allah 3 kıtada kızlarımla doğum günü kutlamayı nasip etti. Havada, karada, denizde pasta üflemekten nefesim kesildi 🙂 Kutlayan ve yanımda olan herkese teşekkürler..” notu ile tüm sevenlerinin gönlünü aldı. Peki kimler mi kutladı?

Sevenler Unutmamış

Doğum gününde kızlarının yanı sıra Survivor ekibi ve kanal arkadaşları da Ilıcalı’yı yalnız bırakmadı. Her birisiyle ayrı ayrı kutlama yaptığını söyleyen Ilıcalı bir yandan nefesim kesildi derken bir yandan da kendisine gösterilen bu sıcak ilgiden oldukça memnun görünüyor. Ve tabii ki Çağla’sız olmaz. Nitekim Acun Ilıcalı’nın paylaştığı doğum günü fotoğraflarının bazılarında sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte olduğu fotoğraflar da yer aldı. Ancak bu yıl evlilik telaşına düşen Şeyma Subaşı’nın eski eşinin doğum gününü kutlamayı unuttuğu da bir gerçek.

Şeyda Subaşı’na Benzetilmişti

şeyma subaşı acun ılıcalı

Sosyal medyada bazı çevrelerin eleştirmesi üzerine Seda Sayan Çağla Altunkaya’ya sahip çıkmıştı. Sayan bu konuda; “Ayça çok terbiyeli ve saygılı bir kız. Tanımadan yorum yapmayın! Çok günah…” demişti. Bunun yanı sıra Ayça Çağla Altunkaya genellikle Şeyma subaşı ile benzerliği ile dikkatleri çekmiş ve hatta sosyal medyada iki güzele ilişkin birçok kıyaslama yapılmıştı.

Benzer Haberler

Açelya 2 Haziran 2021

Acaba acunda diyor mudur? Bu Şeyma da benim sayemde güzelleşti diye

Yorum Yaz