Dedikodu Kazanı: Cem Yılmaz’dan Ahu Yağtu’ya Dava, Haluk Levent’ten Tam Destek, Masumlar Apartmanı’nda Olay Çıktı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

1 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Cem Yılmaz’dan Ahu Yağtu’ya Dava, Haluk Levent’ten Tam Destek, Masumlar Apartmanı’nda Olay Çıktı!

Dedikodu kazanını bugün de fokurdatmaya başladık! Gün içinde hava yağışlı olsa da; gıybetler herkesin içini ısıtmaya yetecek! Bakalım 1 Haziran Salı günü magazin gündeminde neler yaşanmış?

1. Masumlar Apartmanı’nında Olay Çıktı!

Masumlar Apartmanı

TRT’nin Masumlar Apartmanı dizisinde bu hafta ortalık karıştı! Geçtiğimiz günlerde Farah Zeynep Abdullah’ın diziden ayrılmak istediği konuşuluyordu. Bugün ise TV100’den Birsen Altuntaş Farah Zeynep Abdullah’ın diziden nasıl ayrılacağı hakkında spoiler verince; Masumlar Apartmanı’nın senaristi Deniz Madanoğlu, Birsen Altuntaş’a isyan etti; “Yaptığınız şey hiç ama hiç doğru değil. Her şeyin tadını kaçırıyorsunuz, verilen emeğe yazık ediyosunuz,ne hakkınız var buna?? Spoiler vermek ne demek, sürprizleri açık etmek ne demek? Nasıl bi rahatlık pervasızlıktır bu!” Bu arada detaylar için:

2. Selin Ciğerci Dünyaya Açılıyor!

blank

Instagram fenomenlerinden Selin Ciğerci, bugün Londra’da şirket açtığını şu sözlerle duyurdu; “Kimliğimi de aldım dönüyorum güzel ülkeme. Artık markamı daha global bir marka olması için çalışmalara başlayabilirim Selin Beauty Center sahibesi hanımefendilere müjde; sevenlerime müjde sorumluluklarım daha da büyüsün daha çok insana istihdam sağlamak istiyorum kozmetik sektörünü en güzel şekilde temsil edeceğim söz veriyorum. Nusret gibi ülke ülke açmazsam bana da Selin demesinler” Bu arada detaylar için:

3. Ünlüler Camiasında Müzisyenlere Tam Destek!

blank

Koronavirüs kısıtlamalarının yavaş yavaş gevşetildiği bugünlerde; yine konserler ve eğlence mekanlarına izin verilmedi! Bu haberin ardından ünlüler camiası, hem kendileri hem de bir buçuk yıldır işsiz kalan müzisyenler için devlete sitem etmeye başladı. Instagram paylaşımlarının sonu gelmedi!

4. Cem Yılmaz Eski Eşi Ahu Yağtu’ya Dava Açtı!

blank

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, bugün eski eşi Ahu Yağtu’ya 10 bin dolarlık nafaka ödemesi için mahkemeye başvurdu! 8 sene önce oğlu Kemal’in annesi Ahu Yağtu’dan ayrılan Cem Yılmaz, eski eşine aylık 10 bin dolar nafaka ödüyor. Ancak 8 yılda dolar kurunun tırmanışa geçmesinin ardından soluğu mahkemede alan Cem Yılmaz, avukatı aracılığıyla mahkemeye dolar kurundaki yükselişle ödediği nafakanın arttığı ve nafakanın Türk lirası cinsinden 40 bin lira olarak belirlenmesini istediği belirtti.

5. Haluk Levent’ten Müzisyenlere Tam Destek!

blank

Sosyal medyanın sevilen şarkıcılarından Haluk Levent, herkese yardım elini uzatmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi Koronavirüs pandemisi kısıtlamaları biraz da olsa gevşetildi ancak müzisyenlerin yüzü yine gülmedi! Birçok ünlü devletin bu işe el atmasını beklerken Haluk Levent Twitter’dan müzisyenlerin yanında olduğunu ve faturalarını ödeyeceğini duyurdu; “Müzisyenler! Ödenmemiş su, elektrik ve doğalgaz faturanız varsa bizlere başvuru yapın. 400 ₺’ye kadar olan faturalarınızı ödeyeceğiz. Ayrıca bir heyet oluşturup kalıcı bir çözüm için Ankara’ya gideceğiz. Hepimiz zor durumdayız.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz